Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Izģērbjas, lai pieprasītu Meksikas prezidenta atkāpšanos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
borcinsh
b
...izgeerbjas ,...bet nu ir ko paraadit !!! ( ...salidzinot at telsha-pilseetina "dalibniekiem" ...)
Bandava
B
Jā,cilvēkveidīgais,maskavā sarkanajā laukumā pirms jaunā gada omons!? aizturēja un sapakoja melnajā bertā 82.gadīgu!? večiņu,kas bija tērpusies sņeguročkas tērpā,laikam krievijā ir likums,ka sņeguročkas drīkst būt vecumā no18,-25 gadiem un 90.-6o-90.parametros.
kristaps
k
Latvijā noteikti aizturētu, piekrītu. Bet varbūt vari papildināt sarakstu ar citām valstīm, kurās arī aizturētu. Varētu sākt ar Krieviju.... un tad pielikt sava komentāra noslēgumu - "это паразитическая и несвободная страна" :)
Человек
Ч
В Латвии бы их обязательно арестовали. За хулиганство. За нарушение правил Рижской думы, Сейма и Кабинета министров и т.д. Ведь Латвия, это паразитическая и несвободная страна.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Maskavā uzspridzināti divi policisti

Maskavā naktī uz trešdienu sprādzienā nogalināti divi policisti, kas mēģināja aizturēt kādu aizdomīgu personu, paziņojusi Krievijas izmeklēšanas komiteja.

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits