No rīta vairāki simti K.Bakijevam lojālu cilvēku ieņēma apgabala administrācijas ēku valsts otrajā lielākajā pilsētā Ošā, bet vēlāk - apgabalu administrācijas ēkas Džalalabadā un Batkenā, kā arī centās pārņemt savā kontrolē Ošas lidostu.
Milicija notiekošajā neesot iejaukusie, vien
izšķīrusi dažus kautiņus, kas
izcēlušies starp K.Bakijeva un pagaidu valdības atbalstītājiem, kā arī
atņēmusi
protestētājiem vairākas nūjas. Nav ziņu, ka būtu mirušie.
Kirgizstānas pagaidu valdība uzskata, ka ceturtdienas notikumi ir
K.Bakijeva sabiedroto mēģinājums atgūt varu. Tās vadītāja Roza Otunbajeva paziņoja, ka darīs visu, lai nepieļautu valsts apvērsumu un solīja atjaunot likuma kārtību.
Baltkrievija, kas devusi patvērumu 8.aprīlī gāztajam K.Bakijevam, paziņojusi, ka "drošības apvērumu dēļ" atsauc diplomātus no Kirgizstānas. Savukārt Krievija, kurai šajā Centralāzijas valstī atrodas karabāze, paziņojusi, ka "saņem informāciju un cenšas saprast, kas notiek Kirgizstānā".
Trešdien Kirgizstānas galvaspilsētā Biškekā notika līdz šim liekākie protesti pret pagaidu valdību. Vairāki simti pārsvarā K.Bakijeva partijas Ak Zhol un tās sabiedroto – komunistu partijas – biedri rīkoja demonstrāciju pret līdzšinējā parlamenta gāšanu. Šie protesti pagājuši bez sadursmēm.
K.Bakijevs radis patvērumu Baltkrievijā, kas saņēmusi viņa izdošanas prasību no Kirgīzstānas pagaidu valdības. Jaunā Biškekas vara uzskata, kaK.Bakijevam jāstājas tiesas priekšā, lai atbildētu par 85 cilvēku nāvi 7. un 8.aprīlī notikušajās asiņainajās sadursmēs galvaspilsētā.