Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Krievijas uzbrukumā Kijivā nogalināti trīs cilvēki

Krievijas uzbrukumā ar bezpilota lidaparātiem un raķetēm Kijivai un tās apgabalam nogalināti trīs cilvēki un vairāk nekā 20 ievainoti, piektdien paziņoja Ukrainas galvaspilsētas militārās administrācijas vadītājs Timurs Tkačenko.

Kijivā Krievijas triecienos ievainoti 26 cilvēki, kuru vidū ir arī septiņus un desmit gadus veci bērni. Deviņi cilvēki hospitalizēti, tostarp grūtniece.

Savukārt Kijivas apgabala kara administrācijas vadītājs Mikola Kalašņiks paziņoja, ka uzbrukumā cietuši seši cilvēki, arī septiņus gadus vecs bērns.

Jau vēstīts, ka Ukrainas galvaspilsēta Kijiva piektdienas rītā pieredzēja forsētu krievu bruņoto spēku uzbrukumu gandrīz visos pilsētas rajonos, paziņoja Kijivas mērs Vitālijs Kličko.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits