VIDEO: Avarē Krievijas raķete ar satelītu
Naktī uz piektdienu ar neveiksmi beidzies Krievijas raķetes Proton-M starts no Baikonuras kosmodroma, kurai bija jānogādā orbītā komunikāciju satelīts Ekspress-AM4P, ziņo kosmosa aģentūra Roskosmos.Avārija notikusi atmosfēras augšējos slāņos deviņas minūtes pēc raķetes starta, kad radušās problēmas ar trešās pakāpes stūrēšanas dzinēju. Tobrīd raķete atradusies 161 kilometra augstumā.Kā pavēstīja avoti kosmosa nozarē, raķetes un satelīta fragmenti sadeguši atmosfērā virs Klusā okeāna, lai gan pastāvēja bažas par atsevišķu nelielu fragmentu nokrišanu uz Zemes.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.
LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS
Aktuāli
Igaunija aizliedz iebraukt 261 pret Ukrainu karojušam Krievijas pilsonim
Igaunijas Iekšlietu ministrija pagājušajā nedēļā noteica aizliegumu ieceļot Igaunijā 261 Krievijas pilsonim, kas karojis pret Ukrainu.
Tramps mudina Kubu noslēgt vienošanos
ASV prezidents Donalds Tramps svētdien mudināja Kubu noslēgt vienošanos, brīdinot, ka Venecuēlas naftas un naudas plūsma uz Havanu tagad tiek pārtraukta.

