Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Barons dramatiskā cīņas galotnē pieveic Valmieru

Barons basketbolisti sestdien ar uzvaru iesāka cīņu Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijā, pirmajā spēlē savā laukumā pieveicot Valmieru ar 87:85.

Cīņa bija ļoti dramatiska un uzvaras liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs.Spēles pirmo pusi rezultāts auga ļoti līdzīgi, bet otrajā puslaikā biežāk vadībā atradās valmierieši.

Pirms pēdējās ceturtdaļas viesu pārsvars bija četri punkti (65:61), tomēr cīņas beigās veiksmīgāki bija Barons spēlētāji. Mājinieki centās spēli virzīt caur Efedžuku, kas attaisnojās. 19 sekundes pirms spēles beigām Efedžuku realizēja sarežģītu tālmetienu un panāca mājiniekiem vadību ar 86:85. Pēc 15 sekundēm viņš stājās uz soda metienu atzīmes, taču realizēja vienu no diviem metieniem.

Pēdējā uzbrukumā lielisks caurgājiens padevās valmierietim Jānim Kaufmanim, tomēr metiens pēdējā sekundē no groza apakšas nebija precīzs un Barons varēja svinēt laimīgu uzvaru.

Sērijas nākamā spēle notiks otrdien Valmierā.