Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Barons sesto reizi sezonā pieveic BK Zemgale basketbolistus

Sesto uzvaru pēc kārtas šīs sezonas Latvijas basketbola līgas savstarpējās spēlēs pret BK Zemgale komandu izcīnījuši basketbola kluba Barons spēlētāji. Otrdien viņi guva kārtējo panākumu 82:63 (35:40).Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija Barons, taču otrajā ceturtdaļā Bergmanis un Krūmiņš divatā 19:26 deficītu pārvērta 35:30 pārsvarā, ar kādu komandas devās atpūtā.

Izšķirošās izrādījās trešās ceturtdaļas beigas un ceturtās sākums, kad uz rīdzinieku 18 gūtajiem punktiem jelgavnieki spēja atbildēt tikai ar vienu – 68:51.Atlikušajā BK Zemgale basketbolistiem starpību vairs neizdevās samazināt, un beigās Barons uzvara sanāca itin pārliecinoša. Aleksejs Zorins laukuma saimnieku labā guva 21 punktu, pretiniekiem Salvis Mētra iemeta 16 punktus.Rīdziniekiem šī bija 12.uzvara sezonas 16 spēlēs, bet jelgavniekiem 16.zaudējums 19 mačos.LBL turnīra tabula:VEF Rīga            6   5 – 1BK Barons         16  12 – 4BK Ventspils       7  4 – 3Liepājas lauvas 14  7 – 7BK Valmiera       14  7 – 7BK Zemgale       19  3 – 16