Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

BK Valmiera, Barons un Liepājas lauvas svin uzvaras LBL čempionāta spēlēs

Latvijas Basketbola līgas trešdienas spēlēs uzvaras izcīnīja BK Valmiera, Barons un Liepājas lauvas komandu basketbolisti. Valmierieši ar 67:61 uzvarēja BK Zemgale komandu, Barons spēles galotnē pārspēja VEF Juniors basketbolistus 80:79, bet Liepājas lauvas – Latvijas Universitātes komandu 85:75.BK Valmiera un BK Zemgale basketbolistu spēle aizritēja ļoti līdzīgā cīņā – tikai uz brīdi rezultāta starpība sasniedza septiņus punktus (jelgavnieku labā).

Vēl pusotru minūti līdz pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts, taču galotni aukstasinīgāk nospēlēja laukuma saimnieki.Tikpat saspringta bija arī Barona un VEF Juniors komandu spēle. Otrā puslaika vidū vefiešu iekrāto 11 punktu pārsvaru (59:70) laukuma saimnieki ātri likvidēja (72:72) un pēdējā minūtē nosargāja minimālu pārsvaru. Barons kluba sastāvā debitēja Raitis Grafs, ar kuru nesen attiecības pārtrauca VEF Rīga klubs. Spēlē pret saviem bijušajiem komandas biedriem viņš guva 10 punktus.Liepājas lauvas izšķirošo pārsvaru pār LBL pastarīšiem LU basketbolistiem ieguva tikai otrā puslaika vidū un izskaņā to nosargāja ne bez pūlēm – vēl pusotru minūti līdz beigām liepājnieku pārsvaru bija tikai divi punkti (77:75).Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 7-1, Liepājas lauvas 9-2, VEF Juniors 7-4, BK Zemgale 6-6, Barons 5-5, BK Valmiera 4-5, BA Turība 3-7, LU 0-11.