Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Par Latvijas sieviešu basketbola līgas pamatturnīra uzvarētājām kļuvušas TTT Rīga basketbolistes. LSBL pamatturnīra priekšpēdējā spēlē viņas ar 73:48 (32:21) viesos pārliecinoši pieveica SK Cēsis komanduLīdz ar to pusfinālos tiksies TTT Rīga un Liepājas metalurgs, kā arī SK Cēsis un RTU/Merks komandas.

Šī bija Cēsu un TTT komandu ceturtā savstarpējā spēle sezonā.Nervozajā cīņas sākumā pirmās veiksmīgāk iejutās rīdzinieces, kurām pirmās vietas izcīnīšanai bija jāizcīna uzvara ar 20 punktu pārsvaru. Mājinieces jau pirmajās piecās minūtēs pieļāva sešas kļūdas un pirmajā ceturtdaļā bija spiestas atspēlēties no sešu punktu deficīta.Līdz pirmā perioda perioda beigām tas viņām arī izdevās, taču otrās ceturtdaļas beigās TTT basketbolistes galvenokārt ar leģionāres Vaitas palīdzību atjaunoja 25:16 pārsvaru. Kaut arī abas komandas neizcēlās ar precizitāti metienos, nedaudz veiksmīgākas šajā ziņā bija viešņas.Otro puslaiku TTT Rīga basketbolistes sāka ar 10 gūtiem punktiem pēc kārtas un pirmo reizi panāca nepieciešamo punktu starpību (42:21). Turpinājumā SK Cēsis basketbolistes pretinieču ofensīvu nedaudz piebremzēja, taču starpību būtiski samazināt nespēja.

Otrajā puslaikā mājinieces realizēja tikai vienu (!) divpunktu metienu (visā spēlē 9/33), kā arī cieta sagrāvi cīņā pie groziem (26:48).

Līdz ar to rīdzinieces ne tikai ieguvušas pirmo vietu noslēguma tabulā, bet arī laukuma priekšrocības izslēgšanas turnīrā.

Līdz LSBL pamatturnīram atlicis aizvadīt vienu spēli: Liepājas metalurgs – TTT Rīga-juniores.