Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Latvijas Basketbola līgas fināla otrajā spēlē trešdien Arēnā Rīga BK Ventspils nervozā galotnē ar 75:72 (41:37) pārspēja VEF Rīga komandu un izlīdzināja rezultātu sērijā – 1:1. Trešā finālsērijas spēle paredzēta piektdien Ventspilī.Cīņas sākumā pilnībā dominēja viesi ar Brendonu Hanteru priekšgalā, septītajā minūtē panākot jau 22:7 savā labā.

Ventspilnieki gan agresīvāk aizsargājās, gan daudz precīzāk meta, gan bija pārāki cīņā par atlēkušajām bumbām.Otrajā ceturtdaļā, uzlabojot sniegumu aizsardzībā, iniciatīvu pamazām pārņēma vefieši, kuri pamazām starpību deldēja un 100 sekundes līdz pārtraukumam panāca neizšķirtu 37:37.Otro puslaiku atkal veiksmīgāk sāka ventspilnieki (48:39), taču spēle izlīdzinājās, un viesu pārsvars labu brīdi turējās 3 – 5 punktu robežās. Ceturtās ceturtdaļas vidū pēc diviem precīziem Valtera trīspunktniekiem rīdzinieki pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā (67:64).BK Ventspils basketbolistiem izdevās atgūt vadību un 47 sekundes līdz pamatlaika beigām panākt 74:69. Vēl viens Valtera tālmetiens starpību samazināja līdz viena metiena tiesai. 10,3 sekundes līdz pamatlaika beigām Efedžuku realizēja vienu no diviem soda metieniem (75:72), bet atlikušajā laikā vefieši divas reizes nespēja kārtīgi ievadīt bumbu spēlē. Kļūdīties vēl pamanījās arī ventspilnieki, tomēr nosargāja minimālo pārsvaru.Piektdien otro spēli par 3.vietu aizvadīs Barons/O!Karte un Liepājas lauvas.