Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas basketbolistes pārliecinoši uzvar Ukrainu pārbaudes spēlē

Latvijas valstsvienības basketbolistes pārliecinoši ar 79:62 (47:29) uzvarējušas Ukrainas izlasi Liepājā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta finālturnīra. Pirmdien Liepājā Latvijas basketbolistes aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli pret Turcijas izlasi. Eiropas čempionāts sāksies 7.jūnijā.

Latvijas pamatsastāvs (Eglīte, Jēkabsone-Žogota, Baško, Jansone, Tamane) līdz ar spēles sākumu nopietni ķērās pie lietas un, piespiežot pretinieces vairākkārt kļūdīties, jau pusotras minūtes laikā panāca 10:2 pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas turpinājumā mājinieču aktivitātes, nemot vērā spēlētāju maiņas, gan tika piebremzētas, un posma beigās Ukrainas basketbolistes starpību samazināja līdz 24:21.Toties otro ceturtdaļu Latvijas basketbolistes sāka ar iznīcinošu 16:0 izrāvienu, panākot 40:21 pārsvaru. Līdz puslaika beigām viešņas jau bija pieļāvušas 13 kļūdas – iepretī četrām latviešu kļūdām. Izteikti pārākas mājinieces bija arī metienu precizitātē.Otrajā puslaikā Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš plaši variēja ar sastāvu laukumā, pārbaudot arī tālākās rezervistes. Rezultāta starpība saglabjās aptuveni 20 – 25 punktu robežās, ļaujot treneriem pārbaudīt spēlētāju gatavību un taktiskos risinājumus. Pašās beigās Ukrainas basketbolistes to nedaudz samazināja.No 14 Latvijas valstsvienības kandidātēm spēlei nebija pieteiktas saspēles vadītājas Elīna Babkina un Anda Eibele.

LASI VĒL

Zvirgzdiņš vēl nav izšķīries par saspēles vadītājām

Pārbaudes spēle basketbolā

Latvija – Ukraina 79:62 (24:21, 47:29, 63:39)
Latvija: Jēkabsone-Žogota 24, Baško 13, Jansone 10, Putniņa 7, Krūmberga 6, Tāre 6, Kārkliņa 4, Tamane 4, Eglīte 2, Brumermane 2, Niedola 1, Dreimane

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...