Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

papildināta - Rīgas derbijā Barons pārspēj VEF Rīga komandu

Latvijas basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē abu Rīgas komandu duelī Barons kluba basketbolisti ar 86:82 (45:49) pārspēja VEF Rīga vienību, sagādājot turnīra līderiem pirmo zaudējumu..Pirmajā puslaikā spēle pārsvarā ritēja punkts punktā. Vēl ceturtajā minūtē Barona panāktais 11:4 pārsvars bija lielākais pirmajās 20 minūtēs.

Pirmā puslaika beigas veiksmīgāk nospēlēja vefieši un atpūtā devās ar četru punktu handikapu.Minimālu pārsvaru viņi noturēja līdz trešās ceturtdaļas beigām, kad baroni atkal uz brīdi atguva simbolisku pārsvaru. Likumsakarīgi uzvarētāju noteikšana tika atlikta līdz mača galotnei.Izšķirošais izrādīja Ivara Timermaņa precīzais metiens 78 sekundes līdz pamatlaika beigām un divi precīzie soda metieni minūti vēlāk. Spēli viņš beidza ar 20 gūtiem punktiem.

Citā LBL čempionāta piektdienas spēlē Liepājas lauvas savā laukumā piekāpās BK Zemgale basketbolistiem 74:85 (45:59).

Pirmā puslaika vidū viesi ieguva desmit punktu pārsvaru un apmēram šāda starpība turējās līdz pat spēles beigām. Jelgavas basketbolisti izcīnīja trešo uzvaru 18 spēlēs.