Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

VEF Rīga panāk izlīdzinājumu sērijā pret Ventspili

Dramatiskā gaisotnē piektdien noslēdzās Baltijas Basketbola līgās (BBL) ceturtdaļfināla otrā spēle, kurā VEF Rīga savā laukumā ar 72:71 pārspēja BK Ventspils basketbolistus. Izšķirošo grozu rīdzinieki guva divas sekundes pirms pamatlaika beigām.

* FOTO: VEF Rīga dramatiskā cīņā pārspēj BK Ventspils

Vēl trīs minūtes pirms pamatlaika beigām ventspilniekiem bija deviņu punktu pārsvars (69:60), tomēr viesi pamanījās to zaudēt. Rīdzinieki nospēlēja ļoti veiksmīgi mača pēdējās minūtes. Minūti pirms beigām viesi panāca 71:69. Pēc 15 sekundēm Renfro guva divus punktus un izlīdzināja rezultātu. Ventspilnieki uzbrukumā zaudēja bumbu, bet divas sekundes pirms pamatlaika beigām pārkāpa noteikumus pret Renfro, kurš realizēja otro no diviem soda metieniem un nodrošināja laukuma saimniekiem nozīmīgu uzvaru.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Sērijas pēdējā spēle notiks trešdien Ventspilī.