Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Futbola virslīgas pastarīte Jelgava savā laukumā atņem punktus Liepājas metalurgam

Latvijas futbola virslīgas 14.kārtas noslēdzošo spēli pirmdien aizvadīja FK Jelgava futbolisti, kuri savā laukumā prata tikt pie punkta pret Liepājas metalurgs komandu - 2:2.

Jau spēles 6.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Oļegs Malašenoks, bet vēl pēc 14 minūtēm uz tablo jau bija 2:0 jelgavnieku labā  - izcēlās Maksims Daņilovs. Liepājnieki nekavējoties atbildēja: vienus vārtus jau pēc minūtes atguva Iļja Sadčins, bet pašā pirmā puslaika izskaņā viņš Kaspara Ikstena sargātajos Jelgavas vārtos raidīja otru bumbu.

Otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās, lai gan abas komandas mača pēdējās minūtēs tika pie teicamām izdevībām vēl izraut uzvaru. Pirmā abu klubu savstarpējā spēle Liepājā šosezon noslēdzās ar rezultātu 3:0 metalurgu labā.

Iegūtais punkts ļāva jelgavniekiem pakāpties uz 9.vietu kopvērtējumā - 14 spēlēs izcīnīti seši punkti (tikpat arī FS Metta/LU). Savukārt Liepāja neprata pakāpties uz 5.pozīciju un ar 19 punktiem 12 mačos saglabā 6.vietu kopvērtējumā.

Pārējās 14.kārtas spēles tika aizvadītas jau pagājušās nedēļas nogalē. Rīgas Daugava ar 1:0 pārspēja Jūrmalu, bet pašreizējie čempioni Daugavpils Daugava ar 3:2 uzveica Jūrmalas Spartaku. Vēl divi mači noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 - šādi spēlēja līderi Skonto un Ventspils, kā arī Metta/LU un Ilūkstes NSS komandas. No 2. līdz 4.augustam komandas izspēlēs 15.kārtas mačus.