Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Ibrahimovičs Parīzes Saint-Germain komandā debitē ar diviem vārtu guvumiem

Francijas futbola čempionāta komandas Parīzes Saint-Germain rindās sestdien ar diviem vārtu guvumiem debitēja slavenais zviedru uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs, tomēr tas vienībai nepalīdzēja izcīnīt uzvaru jaunās sezonas pirmajā spēlē.

Aizvadītajā mačā Saint-Germain savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) Lorient komandu.

Pēc pirmā puslaika vieni no pagājušās sezona līgas pastarīšiem Lorient atradās vadībā ar 2:0, kad bumbu savas komandas vārtos raidīja Maksvels, bet precīzs bija viesu uzbrucējs Žeremī Aljadērs.

Tomēr otrajā puslaikā mājiniekus izglabā Ibrahimovičs, kurš precīzs bija 65.minūtē un mača kompensācijas laikā, otrajā vārtu guvumā realizējot 11 metru soda sitienu.

Vasarā naudīgais Saint-Germain klubs jaunos spēlētājos iztērējis vairāk nekā 100 miljonus eiro (70 miljonus latu).

Šonedēļ klubs paziņojis, ka panācis vienošanos arī ar talantīgā brazīliešu pussargs Lukaša Mouras pašreizējiem saimniekiem - Brazīlijas klubu Sao Paulo.

Pašlaik 19 gadus vecais pussargs, par kuru nopietnu interesi vasarā izrādīja Anglijas klubs Mančestras United, darījuma noslēgšanas gadījumā uz Parīzi pārcelsies nākamā gada janvārī. Moura Brazīlijas izlases rindās startēja Londonas olimpisko spēļu turnīrā, kur izcīnīja sudraba medaļu.

Jau ziņots, jaunās sezonas atklāšanas spēlē piektdien esošā valsts čempionvienība Montpellier savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Toulouse komandu.

Savukārt citās cīņās sestdien Bordo Girondins viesos ar 3:2 (2:1) uzvarēja Evian komandu, Lionas Olympique ar 1:0 (1:0) viesos pārspēja Stade Rennes, bet Lille arī izbraukumā ar 2:1 (0:0) uzvarēja Saint-Etienne futbolistus.

Aizvadītās sezonas čempionāta noslēguma kopvērtējumā Montpellier tika pie 82 punktiem 38 spēlēs, pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē kļūstot par Francijas čempionvienību.

Otrajā vietā ar 79 punktiem ierindojās Saint-Germain komanda, bet trešā ar 74 punktiem palika 2010./2011.gada sezonas čempionvienība Lille.

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.