Rīgā +16 °C
Ceturtdiena, 4. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs

Latvijas U-17 futbolisti iekļūst EČ kvalifikācijas otrajā posmā

Latvijas U-17 futbola valstsvienība otrdien kvalificējās 2014.gada Eiropas čempionāta atlases turnīra otrajam posmam jeb elites kārtai.Ziemeļīrijā notiekošā kvalifikācijas turnīra pirmā posma noslēdzošajā, trešajā, spēlē Latvijas jaunie futbolisti ar 2:0 (0:0) apspēlēja Luksemburgas vienaudžus.Latvijas izlases labā vārtus 48.

minūtē guva Vitālijs Vavilovs, bet deviņas minūtes vēlāk rezultāta starpību dubultoja Krists Kristers Gulbis.Kā zināms, turnīra pirmajā mačā Latvijas jaunieši ar 1:0 uzvarēja Ziemeļīriju, bet pēc tam ar 0:1 piekāpās Turcijai.Pateicoties divām uzvarām un sešiem punktiem trijos mačos, Latvijas izlase savā grupā ieņēma otro vietu, par punktu atpaliekot no Turcijas. Tomēr ieņemtā pozīcija ļāvusi Latvijas U-17 valstsvienībai kvalificēties otrajam posmam.Nākamajā atlases posmā - elites kārtā - agrā nākamā gada pavasarī komandas sacentīsies septiņās grupās, pa četrām vienībām katrā. Katras grupas uzvarētāji iekļūs finālturnīrā, kas nākamā gada maijā notiks Maltā.