Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Skonto futbolisti savā laukumā zaudē Liepājas metalurgam

Latvijas futbola virslīgas svētdienas centrālajā spēlē čempioni Skonto futbolisti ar 0:1 (0:1) zaudēja Liepājas metalurgam. Pēc šī panākuma liepājnieki apsteiguši rīdziniekus un turnīra tabulā ieņem trešo vietu.Vienīgos vārtus viesi guva 42.minūtē, kad bumba rikošetā no Skonto aizsarga Vitālija Smirnova kājas ielidoja mājinieku vārtos, informēja Skonto klubā.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē laukuma saimniekiem bija teicama iespēja panākt izlīdzinājumu, taču Natans Žuniors nerealizēja 11 metru soda sitienu.Turnīra līderi FK Ventspils futbolisti nospēlēja neizšķirti ar FK Jelgava komandu 0:0, bet FB Gulbene pārliecinoši pieveica turnīra pastarīšus JFK Olimps 3:0, liecina Latvijas Futbola federācijas (LFF) informācija.Vēl viena svētdien paredzētā spēle Jūrmala-VV – Daugava nenotika, jo jūrmalnieki nespēju nodrošināt 11 spēlētāju sastāvu. Lēmums par spēles rezultātu tiks pieņemts tuvākajā LFF Disciplinārās komitejas sēdē.Turnīra tabula: FK Ventspils 45 punkti (20 spēlēs), Daugava 43 (21), Liepājas metalurgs 42 (22), Skonto 40 (21), FK Jelgava 28 (22), FB Gulbene 26 (21), FC Jūrmala 24 (21), Jūrmala-VV 15 (19), JFK Olimps 2 (21).