Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Spartaks izrauj punktu pret Rīgas Daugavu

Latvijas virslīgas futbola čempionāta 15.kārtas spēlē trešdien turnīra lielāko pārsteigumu autore JPFS/FK _Spartakssavā laukumā izrāva neizšķirtu pret Rīgas Daugavas _komandu, cīņai noslēdzoties ar rezultātu 2:2 (1:2).

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Daugavas futbolists Edgars Kārkliņš, bet 24.minūtē 2:0 viesu labā panāca Vitālijs Ziļs.

Mača 37.minūtē JPFS/FK Spartaks komandai vienus vārtus atguva Hairo Moskera, bet jau pašā spēles izskaņā 2:2 panāca Antons Jemeļins. Līdz ar to virslīgas debitanti JPFS/FK Spartaks nezaudēja jau 12.spēlē pēc kārtas.

Pārējās šīs kārtas spēles risināsies ceturtdien, kad Skonto savā laukumā spēkosies ar Gulbenes futbolistiem, Daugavpils Daugava viesosies pie Liepājas metalurga komandas, Jūrmala Slokas stadionā sacentīsies ar šosezon ļoti neveiksmīgi spēlējošo Jelgavas vienību, bet Ventspils uzņems Metta/LU komandu.