Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Daugaviņš riskē zaudēt vietu Senators sastāvā

Kaspars Daugaviņš drīzumā varētu zaudēt vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Otavas Senators sastāvā, ja vien neuzlabos savu spēli, pirmdien rakstīja Kanādas avīze Ottawa Citizen.

Risks zaudēt vietu sastāvā ir ceturtās maiņas uzbrucējiem Daugaviņam un Zakam Smitam, kuri sestdien zaudētajā spēlē pret Bufalo Sabres pēdējā trešdaļā laukumā pavadīja mazāk nekā divas minūtes, vēstīja laikraksts. Spēlē kopumā Daugaviņš uz ledus bija nepilnas 10 minūtes (9:46).

Pēdējās septiņās spēlēs Daugaviņš nav guvis nevienu rezultivitātes punktu, bet sezonā kopumā viņš 58 cīņās ir iemetis četrus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēle Otavas klubam būs trešdien Monreālā pret Canadiens. Turnīra tabulā Senators ar 70 spēlēs gūtu 81 punktu ir 7.vietā Austrumu konferencē, virzoties pretim iekļūšanai izslēgšanas turnīrā. Līdz regulārā čempionāta beigām atlikušas 12 spēles.

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...