Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Hokeja kluba Rīga spēlētāji Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kārtējā spēlē pirmdien Arēnā Rīga ar 13:4 (5:1, 4:1, 4:2) sagrāva Čehovas komandu Russkije Vitjazi. Aizvadītajās desmit spēlēs rīdzinieki izcīnījuši astoņas uzvaras un ar 23 punktiem panākuši MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulas līderus Jaroslavļas Loko hokejistus, kuri turklāt aizvadījuši divas spēles vairāk.

Komandu atšķirīgās pozīcijas MHL Rietumu zonas turnīra tabulā – rīdzinieki vieni no līderiem, Vitjazi vieni no pastarīšiem – izpaudās jau pirmajā trešdaļā, kad uz mājinieku pieciem gūtajiem vārtiem sāncenši spēja atbildēt tikai ar vieniem. Ar precīziem metieniem pirmajās 15 minūtēs atzīmējās Miks Indrašis, Mārtiņš Porejs, Raimonds Vilkoits, Ainārs Podziņš un Artūrs Mickēvičs. Turklāt jau pēc trešo vārtu zaudējuma viesu treneri izšķīrās par vārtsarga maiņu.Otrajā trešdaļā divus vārtus guva Juris Upītis un pa vieniem Māris Bičevskis un Ēriks Ševčenko. Trešajā mājinieku azarts saprotamu iemeslu dēļ jau bija mazliet noplacis, viesu vārtos ielidoja vēl četras, bet mājinieku – divas ripas. Precīzi bija Edgars Kurmis un otrreiz spēlē Vilkoits, Mickēvičs un Porejs. Divus zaudētos vārtus var norakstīt uz pašu paviršību rēķina.1.oktobrī HK Rīga hokejisti tiksies ar Habarovskas komandu Amurskije Tigri.