Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

HK Rīga hokejisti zaudē Mitišču Atlantiem MHL līdergrupas komandu cīņā

Hokeja kluba Rīga spēlētāji Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kārtējā spēlē pirmdien Arēnā Rīga ar 4:5 (1:3, 1:1, 2:1) piekāpās komandai Mitišču Atlanti. Aizvadītajās deviņās spēlēs rīdzinieki izcīnījuši septiņas uzvaras un ar 20 punktiem MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulā saglabā pirmo vietu.

Jau pēc nospēlētām 77 sekundēm pirmie vadībā izvirzījās viesi. Mājinieki atbildēja astotajā minūtē, kad pēc Atlantu kļūdas, mazākumā neizmetot ripu no savas zonas, Juris Upītis izslidoja viens pret vārtsargu un viņu apspēlēja – 1:1. Taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam Mitišču hokejisti minūtes laikā divreiz pārspēja HK Rīga vārtsargu Gudļevski.

Otrajā trešdaļā pārsvars kopumā bija HK Rīga hokejistiem, taču vairāk kā atjaunot divu vārtu starpību mājiniekiem neizdevās. Uz perioda sākumā zaudētajiem vārtiem rīdzinieki atbildēja ar Māra Bičevska metienu, vārtu priekšā pielabojot no apmales atlēkušo ripu.

Trešā perioda 5.minūtē, labu brīdi izturējuši skaitliskajā mazākumā, mājinieki starpību samazināja līdz minimumam – no Rīgas Dinamo nosūtītā Aināra Podziņa sākto kombināciju pabeidza Artūrs Mickēvičs (3:4). Taču divminūšu noraidījums trešdaļas vidū maksāja piekto vārtu zaudējumu.

90 sekundes līdz pamatlaika beigām Bičevskis guva savus otros vārtus, taču spēli izglābt mājiniekiem vairs neizdevās.

Trešdien HK Rīga hokejisti savā laukumā uzņems Russkije Vitjazji kluba hokejistus.