Rīgā +4 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Indrašim piespēle uzvarā, Biļalovam KHL sausais rekords

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, kamēr bijušais Rīgas Dinamo vārtsargs Timurs Biļalovs Kazaņas Ak Bars sastāvā laboja KHL ilgākās "sausās" sērijas rekordu.

Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Nursultanas "Barys" hokejistus.

Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad palīdzēja panākt neizšķirtu 2:2. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Indrašis šajā sezonā 20 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Maskavieši ar 33 punktiem 27 spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.

Tikmēr "Ak Bars" ar Biļalovu vārtos mājās ar 4:1 (1:1, 2:1, 1:0) uzveica Čeļabinskas "Traktor".

Iepriekšējās sezonas Rīgas "Dinamo" pirmais vārtsargs Biļalovs nebija pārspēts kopš 17.oktobra, bet ceturtdien pārtrūka viņa 316 minūšu un deviņu sekunžu ilgusī "sausā" sērija, kas ir jauns Krievijas rekords.

Biļalova sēriju otrā perioda 14.minūtē pārtrauca Lukāšs Sedlāks.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.