Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

papildināta - Latvijas U-20 hokejisti sagrauj Krievijas U-18 spēlētājus, liepājnieki piekāpjas baltkrieviem

Latvijas U-20 hokeja izlase astotā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra mačā piektdien ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) pārspēja Krievijas U-18 spēlētājus, saglabājot izredzes uz panākumu kopvērtējumā.

Šajā mačā Latvijas izlasē pa vieniem vārtiem guva Toms Andersons, Martins Lavrovs, Artūrs Kuzmenkovs, Artjoms Dašutins un Andris Siksnis. Savukārt divas rezultatīvas piespēles izpildīja Rihards Bukarts.

Kā ziņots, turnīra atklāšanas mačā trešdien Latvijas U-20 hokejisti ar rezultātu 8:5 pieveica Liepājas metalurga komandu.

Savukārt ceturtdien Liepājas metalurgs ar 2:6 pārliecinoši piekāpās Krievijas U-18 hokejistiem, bet Latvijas U-20 valstsvienība ar 3:4 zaudēja Baltkrievijas vienaudžiem.

Turnīrs ilgs līdz sestdienai, kad savā starpā sacentīsies Krievijas un Baltkrievijas komandas.

Dienas otrajā mačā Latvijas čempionvienība hokejā Liepājas metalurgs ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) zaudēja Baltkrievijas U-18 valstsvienībai. Pēc šī liepājnieku zaudējuma kļuva skaidrs, ka Latvijas U-20 valstsvienībai neizdosies triumfēt turnīra kopvērtējumā.

Aizvadītajā mačā rezultātu 36.minūtē atklāja baltkrievu hokejists Artūrs Drindrožiks, bet trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Drindrožiks bija precīzs otro reizi un dubultoja Baltkrievijas komandas pārsvaru.

Sešas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām vienus vārtus Liepājas metalurgam atguva Edgars Ārinieks, taču atspēlēties Latvijas klubam neizdevās. Par mača labāko spēlētāju liepājnieku rindās tika atzīts Vadims Miščuks.