Rīgā +27 °C
Svētdiena, 30. jūnijs
Tālivaldis, Mareks

Skrastiņam rezultatīva piespēle Stars spēlē pret Predators

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars otrdien Nacionālās hokeja līgas čempionāta kārtējā spēlē viesos uzvarēja Nešvilas Predators komandu – 4:2.Latvijas valstsvienības aizsargs trešās trešdaļas sākumā asistēja Luī Ēriksonam dalasiešu otro vārtu guvumā, nopelnot piekto rezultativitātes punktu sezonā (2+3).

Skrastiņš uz ledus pavadīja nepilnas 22 minūtes, nobloķēja četrus pretinieku metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja lietderības koeficientu +1.Dalasas vārtsargs Endrjū Reikrofts atvairīja 44 mājinieku metienus.Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas Flyers izbraukumā cieta zaudējumu 2:6 pret Vankūveras Canucks klubu. Bārtulis nospēlēja 16 minūtes, bloķēja trīs metienus, vienreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar koeficientu –1.Ar 48 punktiem aizvadītās 37 spēlēs Dalasas Stars ieņem trešo vietu NHL Rietumu zonas turnīra tabulā. Detroitas Red Wings klubam ir divi un Vankūveras Canucks – viens punkts vairāk. Savukārt Flyers Austrumos ieņem ceturto vietu – 49 punkti 36 spēlēs.