Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

U-20 hokeja izlase Žoltoka piemiņas turnīru sāk ar uzvaru pret Liepājas metalurgu

Tradicionālajā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā trešdien Leonīda Tambijeva vadītā Latvijas U-20 hokeja izlase ar 8:5 pārspēja Liepājas metalurgs komandu.

Lai gan liepājnieki vārtus guva pirmie (2.minūtē izcēlās Edgars Homjakovs), līdz 1.perioda beigām tablo vēstīja jau 3:1 junioru labā. Otrā perioda sākumā komandas sarīkoja īstu uguņošanu, dažu minūšu laikā gūstot četrus vārtus – vispirms U-20 puiši panāca jau 6:1, bet tad liepājnieki vienu ripu atguva. Perioda turpinājumā tika gūti vēl četri vārti – pēc spēlētām 40 minūtēm Tambijeva vadītie U-20 hokejisti vadībā ar 8:4.

Trešajā periodā Elvja Merzļikina vietā junioru vārtos stājās Rihards Cimermanis, kuru liepājnieki pārspēja vēl vienu reizi - 8:5. U-20 izlases labā Artūrs Kuzmenkovs guva divus vārtus un vēl divreiz rezultatīvi asistēja partneriem.

Turnīra otro maču U-20 puiši aizvadīs ceturtdien, kad plkst.16 tiksies ar vienaudžiem no Baltkrievijas. Savukārt Liepājas metalurgs plkst.12.30 tiksies ar Krievijas U-18 izlasi. Visas turnīra spēles tiks aizvadītas Volvo sporta centra ledus hallē Imantā.