Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Fetels uzvarējis Beļģijas Grand Prix izcīņas kvalifikācijā

Formula-1 pasaules čempionāta 12.posmu Beļģijas Grand Prix izcīņu no pirmās starta vietas sāks sezonas līderis Red Bull komandas pilots Sebastjans Fetels, kurš sestdien sasniedza ātrāko apļa laiku kvalifikācijas trešajā daļā.Otrajā vietā ierindojās pagājušā gada Beļģijas posma uzvarētājs Lūiss Hamiltons ar McLaren, kurš bija par 0,432 sekundēm lēnāks.

No otrās starta rindas sacīkstes sāks Marks Vebers (Red Bull) un Felipe Masa (Ferrari), no trešās – Niko Rosbergs (Mercedes) un Haime Algersuari (Toro Rosso), no ceturtās – Bruno Senna (Renault) un Fernando Alonso (Ferrari), no piektās – Serhio Peress (Sauber) un Vitālijs Petrovs (Renault), no sestās – Sebastjens Buemi (Toro Rosso) un Kamui Kobajaši (Sauber).Tikai 13.vietu kvalifikācijā ieņēma Džensons Batons (McLaren).Tālākās vietas ieņēma Rubenss Barikello (Williams), Adrians Zutils (Force India), Pastors Maldonado (Williams), Heiki Kovalainens (Lotus), Pols di Resta (Force India), Jarno Trulli (Lotus), Timo Gloks (Virgin), Žeroms d’Ambrosio (Virgin), Vitantonio Liuci (HRT) un Daniels Rikiardo (HRT). Jau kvalifikācijas pirmās daļas sākumā avāriju piedzīvoja Mihaels Šūmahers (Mercedes). Viņš svētdienas braucienu būs spiests sākt no pēdējās starta vietas.Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 11 posmiem Fetelam ir 234 punkti, Veberam 149, Hamiltonam 146, Alonso 145 un Batonam 134 punkti.