Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas motokrosa izlase izcīna 17.vietu Nāciju krosā

Latvijas izlase svētdien Leikvudā, ASV, izcīnīja 17.vietu Nāciju motokrosā, liecina rīkotāju informācija.

Komanda, kurā startēja Ivo Šteinbergs, Matīss Karro un Lauris Freibergs, savāca 121 punktu. Latvija startēja galvenajā A finālā, un katrs dalībnieks guva tik punktus, kāda bija viņa vieta braucienā. Katrā izlasē summēja piecus labākos rezultātus.

Individuāli savā klasē visaugstāk tika Karro, divos braucienos MX2 klasē ieņemot 16. un 20.vietu. Šteinbergs MX1 klases braucienos bija 23. un 29.vietā, bet Freibergs "Open" klases braucienos guva 33. un 37.vietu. Freiberga sliktāko rezultātu komandas punktu summā neiekļāva.

Uzvarēja mājinieki amerikāņi ar 23 punktiem, bet pārējās divas godalgotās vietas ieņēma Beļģijas un Vācijas izlases ar attiecīgi 30 punktiem un 44 punktiem.

Nāciju klasifikācijā MX2 klasē Karro Latvijai nodrošināja 6.vietu, MX1 klasē Latvija ieņēma 14.vietu, bet "Open" klasē - 20.vietu.

Latvijas komandas menedžeris Arvīds Šteinbergs par izlases galveno uzdevumu iepriekš bija nosaucis iekļūšanu galvenajā finālā.

Arī pērn Latvijas motokrosisti tādā pat sastāvā Nāciju krosā ierindojās 17. vietā.

2014. gadā Nāciju motokross risināsies Ķeguma trasē ''Zelta zirgs''.