Rīgā +21 °C
Sestdiena, 29. jūnijs
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Matīsam Karro 14.vieta pasaules MX2 motokrosa čempionāta Latvijas posmā

Latvijas motobraucējs Matīss Karro ieņēmis 14.vietu MX2 pasaules motokrosa čempionāta devītajā posmā Latvijas Grand Prix izcīņā svētdien Ķeguma trasē.Startējot 31 motobraucējam, pirmajā braucienā Karro finišēja 14.vietā, kaut sākumā bija 11.pozīcijā, bet otrajā ierindojās 15.vietā, nopelnot 13 punktus čempionāta kopvērtējumā.

Par Latvijas posma uzvarētāju kļuva Džefrijs Herlingss no Nīderlandes. Viņš pirmajā braucienā bija trešais, bet otrajā uzvarēja.Pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 84 punktiem Karro ieņem 17.vietu, liecina rīkotāju informācija. Līderis ir Marvins Muskvins (404 p.)Roberts Justs pirmajā braucienā ieņēma 23.vietu un otrajā 21.vietā. Savukārt Augusts Justs abos braucienos nefinišēja.Prestižākajā MX1 klasē Latvijas motobraucējiem pie ieskaites punktiem tikt neizdevās.Pirmajā braucienā, kurā startēja 33 motobraucēji un uzvarēja beļģis Klemāns Desals, Ivo Šteinbergs finišēja 21.vietā, Lauris Freibergs 22., Toms Macuks 24., Dāvis Ivanovs 26.un Niks Apfelbaums 28.vietā. Otrajā braucienā, kurā triumfēja MX1 pasaules čempions un šāgada čempionāta līderis Antonio Kairoli, Šteinbergam 21.vieta, Freibergam 22., Ivanovam 25., Apfelbaumam 26.un Macukam 28.vieta.Par Latvijas Grand Prix ieguvēju MX1 klasē kļuva Desals, kurš otrajā braucienā finišēja otrais.Pasaules čempionāta kpovērtējumā Kairoli ir 384 punkti, bet Desalam – 323 punkti. Freibergs ar svētdien izcīnītajiem pieciem punktiem ierindojas 38.vietā.