Rīgā +21 °C
Sestdiena, 29. jūnijs
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Rupeika ekipāža ieņem 10.vietu pasaules čempionāta posmā motokrosā blakusvāģu klasē

Māris Rupeiks kopā ar Kasparu Stupeli svētdien Dānijā izcīnīja 10.vietu pasaules čempionāta posmā motokrosā blakusvāģu klasē.

Pirmais brauciens Rupeika ekipāžai noslēdzās neveiksmīgi pēdējā vietā, taču otrajā braucienā tika gūta 5.vieta, kas nodrošināja 10. pozīciju summā, liecina sidecarcross.com informācija.

Beļģijas motokrosa braucēja Jorisa Hendriksa un latviešu kantētāja Kaspara Liepiņa ekipāža pirmajā braucienā dzinēja defekta dēļ palika 20.vietā un ieskaites punktus neguva. Otrajā braucienā viņi bija ceturtie, un dienas kopvērtējumā guva 9.vietu.

Par posma uzvarētāju kļuva holandietis Daniels Vilemsens, kurš startēja kopā ar beļģi Dagvinu Sabi. Pirmajā braucienā viņi uzvarēja, savukārt otrajā braucienā ieņēma 2.vietu aiz Nīderlandes ekipāžas Etjēna Baksa/Bena van de Bogārta.

Pasaules čempionātā vēl atlicis pēdējais posms, kas notiks pēc nedēļas Rūdersbergā, Vācijā.

Kopvērtējumā Hendrikss/Liepiņš atkrita uz 2.vietu, zaudējot 14 punktus Vilemsenam, kurš iekrājis 528 punktus. No Latvijas ekipāžām visaugstāk ir Rupeiks/Stupelis, kuri ieņem 5.vietu ar 383 punktiem, taču no trešās pozīcijas viņus šķir jau 51 punkts.