Rīgā +21 °C
Sestdiena, 29. jūnijs
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Rupeiks/Stupelis pasaules čempionāta posmā motokrosā ekipāžam ieņem 4.vietu

Māris Rupeiks un Kaspars Stupelis svētdien Polijā pasaules čempionāta posmā motokrosā blakusvāģu ekipāžām ieņēma 4. vietu, liecina sacensību rīkotāju informācija.

Pirmajā braucienā Všhovas trasē Rupeiks ar Stupeli finišēja septītajā vietā, bet otrajā braucienā bija ceturtie. Otra Latvijas ekipāža brāļi Jānis un Lauris Daideri posmā ierindojās 9. vietā, jo pirmajā braucienā nefinišēja, bet otrajā braucienā bija otrie.

Pirmajā braucienā uzvaru izcīnīja Daniels Vilemsens ar Gertiju Eginku, bet otrajā panākumu guva Jans Hendrikss un Tims Smeininks, kuri kļuva arī par posma uzvarētājiem. Desmito vietu ieņēma Latvijas kantētājs Kaspars Liepiņš, kurš brauc kopā ar beļģi Jorisu Hendriksu.

Čempionāta kopvērtējumā vadībā ar 196 punktiem ir Vilemsens/Eginks, bet par 12 punktiem atpaliek Rupeiks/Stupelis, kuri ir otrie. Tikai par punktu atpaliek Hendrikss/Liepiņš, bet sešinieku ar 135 punktiem noslēdz Daideri.

Pasaules čempionātā motokrosā ekipāžām ar blakusvāģiem sezonā ir paredzēti 14 posmi, nākamais no kuriem būs 13. jūnijā Černovcos.