Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Elksniņa-Zaščirinska: Reemigrācija pilnībā neatrisinās strādājošo trūkumu Latvijā

"Manuprāt, nav svarīgi tas, no kuras valsts cilvēks atbrauc strādāt uz Latviju. Tam, vai cilvēks ierodas no relatīvi tuvām valstīm – Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, vai no tālākām zemēm – Turcijas, Ēģiptes vai vēl kādas citas valsts, nav izšķirošas nozīmes. Svarīgākais ir ikviena atbraukušā cilvēka gatavība strādāt Latvijā, jo mums vajag strādāt gribošus cilvēkus," intervijā Magdai Riekstiņai klāsta Ārvalstu investoru padomes Latvijā priekšsēdētāja Zlata Elksniņa-Zaščirinska.

Top komentāri

Zašķidrinska-Mele
Z
Pirmkārt, reemigrācijas nebūs, kamēr nebūs adekvātu algu. Otrkārt, minimālās algas maksātājiem spļaus acīs arī afgāņi un sīrieši! Ko tad jūs, vergturi, cerat nodarbināt par minimālo?
Sasutuši pilsoņi
S
Arī šī persona ietilpst tiesajamo prettautisko elementu sarakstā! Pilnīga absurds - muldēt par joprojām majās neatsaukto pusmiljonu savējo, bet mēdijos gatavot melīgu augsni svešo ievešanai!
reptilis
r
Tāda lūk izskatās Latvijas valsts nodevēja -ļoti jauka! Mēs vēl aizvien cīnāmies ar PSRS sekām ...demonstrācija par krievu skolām tikko Rīgas centrā notika un tajā piedalījās šie darbaļaudis no vienalga kurienes- krievalodizēti PSRS migranti,kurus arī ieveda ,kā darbaspēku! Ir tikai viens jautājums ,šai jaukajai kangarienei - vai Jums ir jādzīvo un jāstrādā Latvijā? vai nevajadzētu pārcelties uz Ēģipti..Somāliju..Ukrainu..Baltkrieviju...galu galā Krieviju? Neesat domājusi?...,bet padomājiet,jo jēdziens Latvija Jums nepastāv!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai šosezon jau esi nopeldējies ezerā, upē vai jūrā?

Kopā nobalsojuši: 275

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

BitLats kā savas nākotnes projekts(8)

"Pašlaik ir izveidojusies tāda situācija, kad visi tie liela mēroga projekti, kas radušies pirms 20–30 gadiem, ir sevi izsmēluši. Kopš 2008. gada, kad sākas finanšu krīze, pasaulē notiek milzīga...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Intervijas

Vairāk Intervijas

Ražošana

Vairāk Ražošana

Karjera

Vairāk Karjera

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Īpašums

Vairāk Īpašums

Finanses

Vairāk Finanses