Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Tūrisma uzņēmēji ir vīlušies valsts attieksmē

Ekonomikas doktore, Latvijas Universitātes un Vidzemes Augstskolas docētāja Aija van der Steina intervijā Andim Sedleniekam.

Top komentāri

Ansis
A
es šo tieksmi zinu kopš 90 gadiem , kad šīžagļu brandža no komunistu samazgām salīda mīkstos krēslos un uzskatīja, ka visi pārejie ir vergi un pat izprast negrib normalas demokrātiskas attiecības. Kropļi valsts pārvaldē saimieko tā pat kā padomijas veikalniece uzspļaujot visiem. Es pat pazīstu daudzus ierēdņus kas zaga Padomijā un zog kopā ar bērniem tagad un viņiem uzspļaut uz kopējo vidi, jo ir tikai šie kropļi. Nolādu!
kas dārzā
k
Par naivumu jāmaksā. Reizēm dārgi. Lielākā vērtiba ir uzticība. Vai šai valstij drīkst uzticēties? Redzot nesodītās miljardu afēras 30 gadu garumā - cik jābūt stulbam, lai ticētu tam, ko stāsta vai sola? Katrs pats ir savas laimes kalējs! Domā par sevi, ne valsti!
Latvju puika
L
Tā ceļošana ir viena bezjēdzīga nodarbošanas ! Apskati Dzimto Zemi !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vērtē potenciālos scenārijus(1)

Parādoties pirmajiem ekonomiskās stabilizācijas aizmetņiem pēc Covid-19 uzliesmojuma izraisītajiem ekonomikas satricinājumiem, ekonomisti izteica prognozēs par to, kādi varētu būt tautsaimnie...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses