Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Apstiprina nolikumu Valda Zatlera dzīvokļa iegādei

Komisija, kurā piedalās Finanšu ministrijas, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas un Latvijas Valsts prezidenta kancelejas pārstāvji, ir apstiprinājusi nolikumu dzīvokļa īpašuma iegādei personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (saskaņā ar likuma Par _Valsts prezidenta darbības nodrošināšanu _10.pantu).

Atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 3.panta pirmās daļas 1.apakšpunkta noteikumiem, nekustamā īpašuma iegādei likuma normas nav jāpiemēro. Tādejādi paziņojums par konkursu netiks publicēts Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā. Lai nodrošinātu pretendentu brīvu konkurenci un likuma „Par valsts un pašvaldību mantas un finanšu līdzekļu izšķērdēšanas novēršanu”  noteikto mērķu sasniegšanu, komisija ir pieņēmusi lēmumu publicēt konkursa nolikumu Latvijas Valsts prezidenta kancelejas mājas lapā.

Nolikuma noteikumi paredz, ka piedāvājumu var iesniegt līdz 2012. gada 4. jūnijam, plkst. 13.00.

Ministru kabineta 2011. gada 7. jūnija noteikumu Nr. 442 „Kārtība, kādā personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu, tiek nodrošinātas sociālās un citas garantijas” 7.punkts noteic, ka nekustamo īpašumu iegādāsies VAS Valsts nekustamie īpašumi.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses