Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +4 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Ražošanas statistikas rādītāji ar katru mēnesi kļūst sliktāki

Pagājušais gads Latvijas apstrādes rūpniecības nozarē ir bijis ievērojami atšķirīgs no iepriekšējiem. Kopējais nozares pieaugums pērn ir bijis nulles līmenī, bet gada pēdējos mēnešos produkcijas izlaides apjoms pat uzrādījis samazināšanās tendenci. Raugoties uz konjunktūras apstākļiem, var teikt, ka vēl pērn oktobrī nozare bija samērā pievilcīgos plusos.

Top komentāri

VVZ
V
Nesen VVD aizklapēja trīs metālapstrādes firmas, jo tām, redziet, neesot piesārņojošās darbības atļaujas! Tad nu brīnāmies, kāpēc viss iet uz leju. Starp citu, piesārņojošās darbības atļaujas nepieciešamības kritērijs ir nevis tehnoloģiskie procesi, bet ražošanas platības lielums. Metālapstrāde nekādu vides piesārņojumu nedod. Absolūti trula un neizdevusies valsts.
Scorseze
S
Kā tad tā, kur tad palicis veiksmes stāsts?:) Teikšu tā, palieniet vēl pakaļā jeņķiem un eirokomisāriem un jūs šo Latviju sagrausiet pavisam. Varu tikai atgādināt lietas kuras nepieciešamas izaugsmei un attīstībai (kuras sen jau zināmas un nav nekāds noslēpums), lēti energoresursi, pieejamas izejvielas, kvalificēts darbaspēks, nodokļu sistēmas reāla pārdomātība, pieejami un reāli vienkārši iegūstami finanšu resursi, valsts ārpolitika vērsta uz noieta tirgus sekmēšanu eksporta attīstībai...:) padomājiet, kuri no šiem punktiem ir Latvijā?:):):) Kamēr pie varas būs zagļi, kankariņi un kangariņi, nekas šeit nevar mainīties uz labu:)
JanisT
J
To var atrisināt tikai ar nodokļu celšanu! Un par plāna nepildīšu noteikt smagus sodus! PSRS izjuka, kalpu mentalitāte palika. Tagad nākamā savienība, nākamā svešā nauda, nākamais centrs Briselē, bet neko citu, kā akli pildīt norādījumus no augšas neprotam.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nav tik drošs, kā sākotnēji varētu šķist

Sākoties ekonomiskajai nestabilitātei, daļai iedzīvotāju zūd uzticēšanās citkārt tik ierastajām eiro, dolāru vai kādas citas valūtas banknotēm un rodas vēlme savu uzkrājumu pasargāšanai mekl...

British Airways uz laiku atlaidīs 28 000 darbinieku(1)

Lielbritānijas lidsabiedrība British Airways uz laiku no darba atlaidīs 28 000 darbinieku jeb 60% no darbaspēka koronavīrusa krīzes dēļ, kas paralizējusi aviācijas sektoru, ceturtdien pavēstīja ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses