Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Starp šogad perspektīvākajām – metālapstrāde, mašīnbūve, farmācija un elektronikas rūpniecība

Pasaules tendences, kas saistītas ar rūpniecības produkcijas izlaides tempu samazināšanos, mazliet vēlāk nekā daudzās citās Eiropas valstīs ir nonākušas arī līdz Latvijai.

Top komentāri

Jānis Labrencis
Lai ražotu, ir nepieciešama tai labvēlīga nodokļu politika un produkcijas realizācijas iespējas. Mums nav izpildīts neviens no šiem nosacījumiem. PVN priekšapmaksa ir vistiešākai nodoklis uzņēmēja ieguldījumiem ražošanā, kas visvairāk bremzē tās izaugsmi. Arī d-algas ir uzņēmēja ieguldījums ražošanā, tāpēc no tām drīkst atskaitīt tikai strādājošā iemaksas viņa pensijas fondā. Arī PVN pēc būtības nav labvēlīgs ražošanas attīstībai, jo mākslīgi palielina visu preču cenas. Galīgi nav pieņemams, ka nodoklis ir vienāds visiem valsts reģioniem un visa veida raažošanai arī lauksaimniecībai. Vēlams būtu nodokli iekasēt tikai no uzņēmēja bruto peļņas. Tas nozīmē, ka vispirms uzņēmējs no apgrozījuma sedz visas ražošanas izmaksas un tikai tad maksā nodokli.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iepazīt pašiem un parādīt citiem(5)

Latvijas pilsētu un reģionu tūrisma informācijas centri šovasar vairāk nekā iepriekš ir orientēti uz sadarbību ar vietējiem ceļotājiem un viesiem no netālajām ārzemēm. Jelgavā ir, ko redzēt gan vēst...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses