Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Apsveikums Pesaha svētkos

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāja Arkādija Suharenko apsveikums Pesaha svētkos.

Dārgie draugi! Cienījamie Latvijas iedzīvotāji!
Pieņemiet manus sirsnīgākos apsveikumus Pesaha svētkos! 

Ebrejiem šie ir vieni no sirdij tuvākajiem un dārgākajiem svētkiem, kas daudzu gadsimtu gaitā palīdzējuši novērtēt un saglabāt brīvību, ticēt labākai nākotnei, cienīt un aizstāvēt gan savas, gan citu cilvēku tiesības uz brīvu dzīvi un attīstību – neatkarīgi no valodas un ticības.

Šoreiz svētkus sagaidām neparastos apstākļos. Vēlos ikvienam novēlēt stipru veselību, mundru garu, izturību, vitalitāti, iekšēju disciplīnu un atbildību.

Sargiet sevi, sargiet savus tuviniekus, draugus un kolēģus! Rūpējieties par sirmgalvjiem, atbalstiet tos, kam šobrīd ir īpaši grūti. Nepārtrauciet darīt labu, ne uz brīdi neaizmirstiet par žēlsirdību, mīlestību, pašcieņu – šobrīd tas ir īpaši svarīgi, bez tā mums būs grūti, pat neiespējami saglabāt un stiprināt mūsu kopīgo brīvību, nodrošināt mūsu nākotni!

Vēlu mums ātrāk pārvarēt šo sarežģīto laiku, atsākt ierastos darbus, normālu dzīvi un, protams, jau tuvākajā nākotnē atkal satikt un apskaut senus draugus!

Lai jums gaišs svētku noskaņojums, prieks un labestība!

Esiet laimīgi, esiet veseli!

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kādēļ Varakļāni kļuvuši svarīgi?(26)

Novadu kartes pārzīmēšana, kas tuvojas finišam Saeimā, ir nopietni sašķēlusi sabiedrību, trešdaļa to atbalsta, trešdaļa ir pret, bet trešdaļai tradicionāli grūti noformulēt viedokli. Pat pārst...

Piekasīšanās sīkumiem?(2)

Domājams, ir tikai likumsakarīgi, ka Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) lēmis kādai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) amatpersonai piemērot 100 eiro administratī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē