Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +12 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Īpašums

Elektromobiļa uzlāde Igaunijā maksās trīs eiro(9)

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā atklāta pirmā elektromobiļu ātrās uzlādes stacija. Pašlaik tā strādā tikai pārbaudes režīmā – plāšākai sabiedrībai šī un citas stacijas kļūs pieejamas jūnijā, vēsta Db.lv atsaucoties uz igaunijas raidsabiedrību ERR.

PA maijā pārdevusi nekustamos īpašumus par gandrīz miljonu latu(4)

VAS Privatizācijas aģentūra (PA) maijā ir noslēgusi zemes, dzīvokļu un nekustamo īpašuma pirkuma līgumus kopsummā par 949 331 latu. Lielākos ieņēmumus ir devusi Rīgā atrodošos nekustamo īpašumu pārdošana Ūdeļu ielā 30, Pērnavas ielā 70 un Linezera ielā 5.

Iedzīvotāju interese par daudzdzīvokļu māju renovāciju pieaug(2)

Daudzdzīvokļu māju renovācijai ERAF aktivitātes _Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi _ietvaros dzīvokļu īpašniekiem vēl ir pieejami finanšu līdzekļi 11,5 miljonu latu apmērā, informē Ekonomikas ministrija (EM). EM arī atgādina, ka šā gada 8. maija Ministru kabineta sēdē daudzdzīvokļu māju siltināšanas aktivitātes turpināšanai tika apstiprināts papildus finansējums 15 miljonu latu apmērā.

Rīgas dome aicina iesniegt priekšlikumus attīstības plāna izstrādei(1)

Pilsētas attīstības departaments sāks darbu pie jauna Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes. Lai būtu maksimāli pārskatāms, kādi uzlabojumi un precizējumi tajā nepieciešami, pilsētas iedzīvotāji, uzņēmēji, projektu attīstītāji, investori un visu citu ieinteresēto pušu pārstāvji tiek aicināti iesniegt savus priekšlikumus plāna izstrādei, stāsta Rīgas domes (RD pārstāvji.

Sāks jauna Rīgas attīstības plāna izstrādi(3)

Lai labotu pirms krīzes pieļautas kļūdas un sistēmiskā līmenī novērstu korupcijas riskus,  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam uzdots uzsākt darbu pie jauna Rīgas attīstības plāna izstrādes.

Mežu pirkšana un pārdošana pēc krīzes atsākusies ar jaunu sparu(8)

Mežu pirkšana un pārdošana pēc krīzes atsākusies ar jaunu sparu. Pat nelielais cenu kāpums neattur mežu uzpircējus iesaistīties sīvā cīņa par katru pārdošanā izlikto meža gabalu. Reklāmas un sludinājumus ar vēlmi iegādāties mežus ievieto gan ārvalstu investori, gan vietējie mežu uzpircēji, vēsta Latvijas Radio.

Šopavasar piedzīvots mototransporta OCTA polišu bums

Ņemot vērā pagājušā gada oktobrī ieviestos jaunos mototransporta apdrošināšanas noteikumus un agro pavasara atnākšanu, apdrošināšanas sabiedrības Latvijā Balta novērojumi liecina, ka līdz ar sezonas sākumu martā motorolleru un mopēdu īpašnieki iegādājušies divtik vairāk OCTA polišu nekā tajā pašā periodā aizvadītajā gadā.