Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Īpašums

Rīgas dome aicina iesniegt priekšlikumus attīstības plāna izstrādei(1)

Pilsētas attīstības departaments sāks darbu pie jauna Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes. Lai būtu maksimāli pārskatāms, kādi uzlabojumi un precizējumi tajā nepieciešami, pilsētas iedzīvotāji, uzņēmēji, projektu attīstītāji, investori un visu citu ieinteresēto pušu pārstāvji tiek aicināti iesniegt savus priekšlikumus plāna izstrādei, stāsta Rīgas domes (RD pārstāvji.

Sāks jauna Rīgas attīstības plāna izstrādi(3)

Lai labotu pirms krīzes pieļautas kļūdas un sistēmiskā līmenī novērstu korupcijas riskus,  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam uzdots uzsākt darbu pie jauna Rīgas attīstības plāna izstrādes.

Mežu pirkšana un pārdošana pēc krīzes atsākusies ar jaunu sparu(8)

Mežu pirkšana un pārdošana pēc krīzes atsākusies ar jaunu sparu. Pat nelielais cenu kāpums neattur mežu uzpircējus iesaistīties sīvā cīņa par katru pārdošanā izlikto meža gabalu. Reklāmas un sludinājumus ar vēlmi iegādāties mežus ievieto gan ārvalstu investori, gan vietējie mežu uzpircēji, vēsta Latvijas Radio.

Šopavasar piedzīvots mototransporta OCTA polišu bums

Ņemot vērā pagājušā gada oktobrī ieviestos jaunos mototransporta apdrošināšanas noteikumus un agro pavasara atnākšanu, apdrošināšanas sabiedrības Latvijā Balta novērojumi liecina, ka līdz ar sezonas sākumu martā motorolleru un mopēdu īpašnieki iegādājušies divtik vairāk OCTA polišu nekā tajā pašā periodā aizvadītajā gadā.

BaltCap: Depo darījums ir riska kapitāla veiksmes stāsts Latvijā(1)

Novērtējot tirgus potenciālu, 2005. gadā riska kapitāla uzņēmums BaltCap investēja naudu uzņēmuma vadības idejā par mazumtirdzniecības veikalu ķēdes Depo izveidi Latvijā, palīdzot pilnīgi no nulles attīstīt šobrīd veiksmīgi strādājošu biznesu, un nu tas izvēties veiksmes stāstā, Komentējot mazumtirdzniecības veikalu ķēdes Sia Depo DIY pārdošanu, norāda BaltCap investīciju direktors Sandijs Āboliņš-Ābols.