Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Īpašums

Izsludināts konkurss par energoefektīvāko ēku Latvijā © DIENA(1)

Līdz šī gada 18. maijam tiek gaidīti pieteikumi konkursam Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011, kura mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu, ziņo konkursa organizētāji.

Rūpīgāk uzraudzīs, vai nepabeigtas mājas jau neeksplutē © DIENA(2)

Turpmāk Rīgas pilsētas būvinspekcija pastiprināti pievērsīs uzmanību būvobjektiem, kuru būvatļauju derīguma termiņš beidzies vairāk kā pirms 6 mēnešiem, bet Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā nav informācijas par datu aktualizāciju vai būvobjekta reģistrāciju, ziņo Rīgas pilsētas būvvalde.

Uzdod sakārtot graustu Skaistkalnes ielā 17 © DIENA(1)

Atsaucoties uz iedzīvotāju un Rīgas 47. vidusskolas vadības sūdzībām par grausta Skaistkalnes ielas 17 bīstamo stāvokli, pirmdien, 16. aprīlī, pie grausta sasaukta darba sanāksme visām iesaistītajām institūcijām un grausta īpašniekiem, kuri gan nebija ieradušies.

Daugavpils gribējusi iepirkt tramvajus no teju bankrotējušas Krievijas firmas(13)

Pērn decembrī Daugavpils domes izsludinātajā konkursā par jaunu tramvaju iegādi uzvarēja Sanktpēterburgas uzņēmums Vagonmash, kas, kā vēlāk noskaidrojās, ir tuvu bankrotam, ziņo TV3 raidījums Nekā Personīga. Lai arī Iepirkumu uzraudzības birojs aizliedza Daugavpils domei ar aizdomīgo uzņēmumu slēgt miljonus vērto līgumu, par pirkumu atbildīgās amatpersonas joprojām uzskata, ka strādājušas labi.

Vienības gatvē sāk vērienīgu pārbūvi

Līdz ar labvēlīgākiem laika apstākļiem Satiksmes departaments uzsācis ielu rekonstrukcijas darbus. Kā viens no tādiem objektiem ir Vienības gatves posms no Ozolciema līdz Kaplavas ielai, informē Rīgas dome.

Latvijas lielveikalu tīklam Elvi atvērts 82. veikals

Pagājušās nedēļas nogalē atklāts 82. Elvi veikals Latvijā. Kārtējais mazumtirdzniecības veikals atklāts pēc franšīzes principa, kas izrādījies ļoti veiksmīgs, stāsta SIA Pārtikas tirdzniecības apvienība komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Rīgas Siltums investē siltumapgādes attīstībā(1)

AS Rīgas Siltums līgumu ar valsts aģentūru Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējuma piešķiršanu projekta Siltumtīklu maģistrāles M-1 un M-2 rekonstrukcija posmā no K-2-1 līdz K-1-24 ietvaros noslēdza 2012. gada 2. aprīlī.