Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +12 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Īpašums

Papildināts ar foto - Latvijas piens rūpnīcai spāru svētki(3)

Jaunceļamajā SIA Latvijas piens piena pārstrādes rūpnīcā Jelgavā šodien tiek svinēti spāru svētki, kas nozīmē, ka zemnieku kooperatīvu Trikāta KS,_ Dzēse un Piena Partneri KS_ piena pārstrādes uzņēmuma tapšanā triju mēnešu laikā paveikti 40% no visiem veicamajiem celtniecības darbiem.

Lucavsalas ziemeļu daļā būs aktīvās atpūtas zona(2)

Lucavsalā sākti vērienīgi sakopšanas darbus, lai salas ziemeļu daļā izveidotu aktīvās atpūtas zonu, iespējams arī peldvietu. Iedzīvotāji aicināti izteikt arī savus viedokļus par teritorijas tālāko attīstību.

Liepājas koncertzāli varētu sākt celt jau nākamvasar(5)

Koncertzāles būvniecības darbus Liepājā varētu sākt nākamā gada jūnija beigās vai jūlija sākumā, Rietumu Radio informēja koncertzāles projekta vadītājs Ints Dālderis (Vienotība). Viņš gan uzsvēra, ka tas ir optimistiskais scenārijs, ja viss norit raiti un iepirkuma konkursa rezultāti par zāles būvniecības darbu veikšanu netiek pārsūdzēti.

RVR: Ja izgāzīs vilcienu iepirkumu, citi lielie vilcienu ražotāji Latvijai piedāvājumus vairs neizteiks © DIENA

 Ja tiks izgāzts jauno vilcienu iepirkuma konkurss un AS Pasažieru vilciens nenoslēgs līgumu ar konkursa uzvarētāju Spānijas kompāniju Construcciones Auxiliares y Ferrocariles (CAF), tad citi lielie vilcienu ražotāji Latvijai savus piedāvājumus, visticamāk, vairs neizteiks, intervijā sacīja AS Rīgas vagonbūves rūpnīca (RVR) valdes priekšsēdētājs Valērijs Igaunis un valdes loceklis Lazars Raizbergs.

Gauss: airBaltic vadu pilnīgi citādi kā Fliks © DIENA(2)

Lai izdzīvotu un stabilizētu situāciju Latvijas lidsabiedrībā airBaltic, nākošgad nepieciešams pārstrukturēt uzņēmuma vadību, ieviest ieņēmumu un peļņas palielināšanas programmu, kā arī izmaksu samazināšanas programmu, ceturtdienas Dienā izteicies airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

Kas ministriem azotē?(4)

Caurlūkojot trešās Valda Dombrovska (Vienotība) valdības ministru deklarācijas, atklājas, ka puse valdības vīru un sievu iesaistījušies uzņēmējdarbībā - daži visai nopietnā mērogā, daži vien ar pāris simboliskām akcijām.

Valainis: Ar steigu jāatrod papildu finansējums mājokļu siltināšanai(5)

Jau nākamā gada sākumā ES līdzfinansējums dzīvokļu māju siltināšanai būs izsmelts, kas nozīmē, ka valstij ar steigu jāmeklē veidi kā mājokļu siltināšanas projektiem piesaistīt papildus finansējumu, lai veiksmīgi uzsāktā programma neapstātos, tādējādi radot lielas problēmas iedzīvotājiem, uzskata neatkarīgais deputāts Viktors Valainis.

Jūtams intereses pieaugums vienīgi par jaunajiem projektiem(1)

Nekustamo īpašumu tirgus joprojām ir mazaktīvs un interese aug tikai par atsevišķu kategoriju īpašumiem, kā piemēram dzīvokļu iegādi jaunajos projektos un nelielu labiekārtotu dzīvokļu īri atsevišķos Rīgas rajonos, liecina Ober-Haus dati.