Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ABLV Bank

ABLV Bank brīdina par nepamatotiem piedāvājumiem pārstāvēt kreditoru intereses pašlikvidācijas procesā

ABLV Bank, kuras akcionāri nolēmuši veikt bankas pašlikvidāciju, brīdina par nepamatotiem piedāvājumiem pārstāvēt kreditoru intereses bankas pašlikvidācijas procesā, teikts publiskotajā informācijā. "Aicinām būt piesardzīgiem, saņemot piedāvājumus pārstāvēt jūsu intereses ABLV Bank pašlikvidācijas procesā, īpaši gadījumā, ja tiek piedāvātas priekšrocības, kas ir pretrunā ar likumu - tādiem piedāvājumiem nav tiesiskā pamata," teikts bankas paziņojumā.

Reizniece-Ozola: Problēmas banku sektorā tika risinātas savlaicīgi

Problēmas banku sektorā ar riskantajiem klientiem bija zināmas sen un tās tika risinātas savlaicīgi, aģentūrai LETA norādīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Pēc viņas teiktā, Latvijā jau divus gadus ir spēkā normatīvā bāze, kas ļāva bankām sakārtot to biznesa jomu, kas attiecas uz riskanto klientu apkalpošanu. Ministres ieskatā, valdībai nevar pārmest, ka tā nekā nav darījusi finanšu jomas sakārtošanā, lai izvairītos no tādiem gadījumiem kā ar ABLV Bank.

Bernis par reputāciju vēl noskaņots cīnīties

Par to, kas bija pamatā lielākās Latvijas vietējā kapitāla bankas slēgšanai un vai no tā varēja izvairīties, ar Ernestu Berni, ABLV Bank akcionāru, valdes priekšsēdētāju, izpilddirektoru sarunājas Romāns Meļņiks.

Eksperti: New Hanza kvartāla projektu, visticamāk, īstenos

ABLV Bank iecerētais New Hanza kvartāla projekts Rīgā, visticamāk, tiks realizēts, aģentūrai LETA prognozēja aptaujātie nekustamo īpašumu nozares eksperti, piebilstot, ka nav izslēgta attīstītāja maiņa, vai arī vairāku attīstītāju iesaistīšanās projektā.

ABLV Bank iesniedz FKTK pašlikvidācijas plāna projektu

ABLV Bank pirmdien iesniegusi Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) bankas iesnieguma projektu par pašlikvidāciju. Likvidācijas pasākumu mērķis ir apmierināt visas klientu un kreditoru saistības pilnā – 100% apjomā, vēsta ABLV Bank.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide