Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss

ABLV Bank

ASV vēlas, lai ABLV bank likvidāciju kontrolētu FKTK

Savienotās Valstis vēlas, lai ABLV bank likvidāciju kontrolētu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK), nevis pati banka. To pēc tikšanās ar ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku Maršalu Bilingsliju neslēpa finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), trešdien vēstīja LNT Dienas ziņas.

Ko varam atļauties izlemt paši?

Drošības aspekts un ģeopolitiskās konstrukcijas ir kas fundamentāls. Taču tiešus jautājumus raisošs un konkrētas atbildes paģērošs.

ABLV Bank likvidācijas procesam piesaistīs Ernst&Young

ABLV Bank likvidācijas procesam piesaistīs starptautisko auditorkompāniju Ernst&Young, kura izvērtēja arī bankas pašlikvidācijas plānu, aģentūrai LETA apstiprināja bankas likvidators Arvīds Kostomārovs.

ABLV Bank gatava stingrām kontroles prasībām pašlikvidācijas procesā

AS ABLV Bank svarīgākais patlaban ir norēķināties ar visiem kreditoriem, un banka ir gatava stingrām kontroles prasībām pašlikvidācijas procesā, aģentūrai LETA norādīja ABLV Bank komunikācijas vadītājs Artūrs Eglītis, lūgts komentēt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāja Pētera Putniņa piektdien medijos paustos izteikumus.

ABLV banka - pašlikvidācijai gatavi

ABLV banka marta vidū Finanšu kapitāla un tirgus komisijā iesniedza dokumentus, kas bija nepieciešami pašlikvidācijas plāna izvērtēšanai. Lēmums par pašlikvidāciju vēl nav pieņemts, taču diskusijas par banku un tās pašlikvidāciju bijušas ļoti spraigas un plašas. Lai saprastu vairāk, kā plānota pašlikvidācija, aicinājām uz sarunu divus no četriem ABLV bankas akcionāru pilnsapulcē apstiprinātajiem likvidatoriem - zvērinātu advokātu Elviju Vēberu un nekustamā īpašuma un finanšu ekspertu Andri Kovaļčuku.

Fiļs vērsies policijā par bijušās sievas Santas Zāmueles iespējamajiem kriminālpārkāpumiem

ABLV Bank līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs vērsies Valsts policijā par bijušās sievas Santas Zāmueles iespējamajiem kriminālpārkāpumiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Fiļa advokāts Agris Bitāns vēršanās faktu policijā aģentūrai LETA apstiprināja, kā arī informēja, ka policija attiecīgajā lietā sākusi resorisko pārbaudi, bet no plašākiem komentāriem atteicās. Savukārt Fiļs aģentūrai LETA atzina, ka lieta ir saistīta ar viņa uzņēmuma aizdevumiem Zāmueles kompānijām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide