Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

ABLV Bank

Kur liela nauda, tur lielas intereses

"Mums ir ziņas, ka ir personas, kuras joprojām mēģina šo procesu ietekmēt, lai panāktu ABLV bankas piespiedu likvidāciju. Mēs obligāti nesakām, ka tas būtu ar augstākām valsts amatpersonām saskaņots, bet to arī neizslēdzam," intervijā Romānam Meļņikam stāsta zvērināts advokāts Jānis Kārkliņš, kura advokātu birojs kā ABLV bankas akcionāru pārstāvis izsludinājis 1 miljona eiro atlīdzību tiem, kas piegādās būtisku un noderīgu informāciju, kas palīdzētu apstiprināt aizdomas par centieniem panākt piespiedu likvidāciju.

Bernis: Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank adminstratoru

Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā 1 pret 1 sacīja Bernis.

ASV vēlas, lai ABLV bank likvidāciju kontrolētu FKTK

Savienotās Valstis vēlas, lai ABLV bank likvidāciju kontrolētu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK), nevis pati banka. To pēc tikšanās ar ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku Maršalu Bilingsliju neslēpa finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), trešdien vēstīja LNT Dienas ziņas.

Ko varam atļauties izlemt paši?

Drošības aspekts un ģeopolitiskās konstrukcijas ir kas fundamentāls. Taču tiešus jautājumus raisošs un konkrētas atbildes paģērošs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide