Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aija Vītoliņa

Koncertstāstu sērijā Koncerts pirmajā rindā uzstāsies Raimonds Pauls, Dināra Rudāne, Aija Vītoliņa un Vladislavs Nastavševs

Kultūrtelpā Hanzas perons, turpinās ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija Koncerts pirmajā rindā. 28., 29. un 30. maijā tajā uzstāsies attiecīgi pianists Kārlis Lācis ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, Maestro Raimonds Pauls ar dziedātāju Dināru Rudāni, kā arī pianists Artjoms Sarvi un basists Edvīns Ozols, un teātra režisors Vladislavs Nastavševs, informēja koncerta rīkotāji.

Intervija ar dziedātāju Aiju Vītoliņu. Ja nu pēkšņi sanāk?

Aija Vītoliņa ilgus gadus ļāvusies straumei – viņa daudz aicināta dziedāt dažādos projektos un uzstājusies privātās ballītēs, bet nu beidzot pati uzrunājusi autorus, lai uzraksta dziesmas viņas un kvinteta Tango Sin Quinto pirmajam albumam. Rezultāts izdevies ļoti cienījams.

Aija Vītoliņa un Tango sin Quinto aicina uz siltu koncertu

Ar mieru un draudzīgu siltumu, lai viss notiek nepiespiesti, gluži tāpat, kā tas notiek dienvidu zemēs vai arī satiekot labus draugus. Tādas ir dziedātājas Aijas Vītoliņas ieceres par to, kā pavadīt gaidāmo koncertu kopā ar apvienību Tango Sin Quinto - viņi koncertprogrammā Vuelvo al Sur/Atgriezties dienvidos 9. aprīlī plkst. 19.00 mūzikas namā Daile izpildīs savas sirsnīgākās melodijas.

Cabaret Bombaloo pēdējā izrāde - jau piektdien!

Pēc decembra izrāžu sērijas klubā Artelis. Gandrīz teātris koncertiestudējuma Cabaret Bombaloo komanda gatavojas pēdējam, īpaši veidotam lielkoncertam koncertzālē Palladium, vēsta izrādes producenti.Tiem projekta Cabaret cienītājiem, kam decembrī neizdevās apmeklēt krāšņo koncertiestudējumu, tagad ir iespēja to izdarīt 25.

Prasmes dziedāšanā un dejošanā rādīs talantīgākie bērni no visas Latvijas

Piektdien, 15. decembrī, un sestdien, 16. decembrī, no plkst.12.30 līdz 17.15 t/c Domina Shopping pulcēsies trīsdesmit seši talantīgākie bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuri programmas _Kidding Talantiem pa pēdām _noslēguma pasākumā demonstrēs savas prasmes dziedāšanā un dejošanā. Savukārt bērnu veikumu vērtēs un rekomendācijas sniegs kompetenta žūrija – sabiedrībā iecienīti un mīlēti dziedātāji, dejotāji.

Hennessy Artistry ietvaros uzstāsies Amber un Liepājas Simfoniskais orķestris

14.decembrī starptautiskās pasākumu sērijas Hennessy Artistry ietvaros klubā Coyote Fly jau otro gadu norisināsies īpašs muzikāls pasākums, informē organizatori.Pirmo reizi Rīgas sabiedrība tika iepazīstināta ar šo muzikālo platformu pirms gada, kur mākslinieku muzikālais sniegums un pasākuma atmosfēra tika atzinīgi novērtēta aicināto viesu vidū, iemantojot plašu publikas interesi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide