Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

airBaltic

airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic sākusi piedāvāt jaunus biļešu veidus - pasažieri tagad var izvēlēties starp Green, Green Plus, Green Classic vai Biznesa klases biļetēm, portālu Diena.lv informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

airBaltic atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic plāno 1. jūlijā atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz Londonu, portālu Diena.lv informēja lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

airBaltic piedāvās pasažieriem jaunus biļešu veidus

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic jūlijā piedāvās jaunus biļešu veidus. Pasažieri varēs izvēlēties starp Green, Green Plus, Green Classic vai Biznesa klases biļetēm, kas labāk pielāgotas katra ceļotāja vajadzībām, portālu Diena.lv informē uzņēmuma pārstāvji.

airBaltic lidojumos ievieš jaunus veselības drošības pasākumus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 18. maijā atsāks tiešos lidojumus no visām trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Tallinas un Viļņas. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, airBaltic ieviesusi vairākus jaunus veselības drošības pasākumus, informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

airBaltic nākamnedēļ atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu

Pēc Latvijas valdības lēmuma sākot ar 15.maiju atļaut starptautiskos pasažieru aviopārvadājumus uz Baltijas valstīm, kā arī pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas, Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic 18.maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu, informēja airBaltic pārstāve Alise Briede.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide