Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Atlaišana

British Airways uz laiku atlaidīs 28 000 darbinieku

Lielbritānijas lidsabiedrība British Airways uz laiku no darba atlaidīs 28 000 darbinieku jeb 60% no darbaspēka koronavīrusa krīzes dēļ, kas paralizējusi aviācijas sektoru, ceturtdien pavēstīja arodbiedrība Unite.

Aldaris skaidrību par darbinieku atlaišanu sola oktobrī

Skaidrība par izmaiņām uzņēmuma struktūrā un darbinieku iespējamu atlaišanu būs oktobra vidū, pēc ceturtdien notikušās AS Aldaris vadības un arodbiedrības tikšanās biznesa portālam Nozare.lv atzina abu pušu pārstāvji.

Atlaidīs bērnudārza direktori, kura neprot un nemācās valsts valodu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments plāno pārtraukt darba attiecības ar pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" direktori Ludmilu Šalajevu, jo Valsts valodas centra pārbaudē konstatēts, ka bērnudārza vadītāja nepārvalda latviešu valodu tādā līmenī, kāds nepieciešams viņas darba pienākumu veikšanai.

Hipotēku banka pakāpeniski pārtrauc komercdarbību; pirmie darbinieki tiks atlaisti ap 10.janvāri

Kad valdība pērnā gada novembrī apstiprināja valsts akciju sabiedrības _Latvijas Hipotēku un zemes bankas_komercdaļas pārdošanas stratēģiju, vairākiem simtiem darbinieku ģimeņu aktualizējās vismazāk gaidītā vēsts - iespēja zaudēt darbu. Bankas vadība informējusi Hipotēku bankas darbinieku arodbiedrības organizāciju Komercio Unio, ka pirmie darbinieki saņemšot paziņojumu par atlaišanu jau pēc dažām dienām - sākot no 10.

Par Rafaļska atlaišanu skolas direktore konsultēsies ar juristiem

Pirms tiks pieņemts gala lēmumu par Rīgas 40. vidusskolas krievu valodas un literatūras skolotāja, bijušā Rīgas domes deputāta Vladislava Rafaļska (PCTVL) atlaišanu, skolas direktores pienākumu izpildītāja Jeļena Vediščeva konsultēsies ar juristiem.

Egle slimo; par atlaišanu uzzinājusi no medijiem

Līdzšinējā Valsts prezidenta ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības padomniece Elīna Egle patlaban slimo un par darba attiecību pārtraukšanu ar darba devēju uzzinājusi vien šodien no masu medijiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide