Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Attīstība

Plešs aptur Rīgas teritorijas plānojumu, Staķis satraukts par pilsētas attīstību

Nosaucot par brāķi, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (A/P) apturējis Rīgas teritorijas plānojumu nākamajiem gadiem. Tiek minēti vairāki argumenti, pirmām kārtām tas, ka, stājoties spēkā jaunajam Rīgas teritorijas plānojumam, izveidotos situācija, ka vēsturiskais centrs faktiski paliktu bez likumīga teritorijas plāna, jo tādi vienā teritorijā nevar būt vienlaikus divi, bet Rīgas piedāvātajā plānā vēsturiskais centrs nav iekļauts.

Ilgtspējīga akvakultūra Baltijas jūrā. Idejas?

Līdz 27. jūnijam interesenti – gan studenti, gan jaunuzņēmumu komandas un citi – aicināti pieteikties starptautiskam tiešsaistes hakatonam HACK DigitalSea’21. Tajā 3. un 4. jūlijā tiks meklēti risinājumi ilgtspējīgas akvakultūras attīstībai Baltijas jūras reģionā.

Kultūra kā instruments, vitamīns teritorijas attīstībai

Kāpēc Rīga ir vieta, kur strādāt, bet vairs ne vieta, kur dzīvot, kāda ir kultūras loma, domājot par teritoriju attīstību, un kādām ir jābūt Rīgas attīstības prioritātēm nākamajā desmitgadē – Romāna Meļņika saruna ar pētījuma RīgaX autoriem domnīcas Certus vadītāju Dauni Aueru, sociālantropologu Viesturu Celmiņu un arhitekti Dagniju Smilgu.

Pētījums: Inovāciju jomā Latvija atpaliek no kaimiņvalstīm

Pasaules Ekonomikas foruma gadskārtējā globālā konkurētspējas indeksā inovāciju vērtējumā Latvija ierindota 64.vietā no kopumā 138 valstīm, krietni atpaliekot no pārējām Baltijas valstīm. Igaunija atrodas 28.vietā, bet Lietuva - 39.vietā.Pētījuma autori par inovācijām draudzīgāko valsti atzinuši Šveici, kam seko Izraēla un Somija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide