Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Autobuss debesīs

Starmešu acis tāluma tumsā

Grupas Autobuss debesīs dalībnieks Kārlis Auzāns uzsver, ka svarīgākais ir Imanta Kalniņa dziesmas, kuras mūziķiem ir tas gods izpildīt, nevis tas, kas un kā to dara. Līdzīgi kā klasiskajā mūzikā

Inešos sesto gadu notiks Mazās Kalniņa dienas

Vecpiebalgas novada Inešu estrādē 27. jūlijā jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies Imanta Kalniņa mūzikas koncerts Mazās Kalniņa dienas, tradicionāli piedāvājot grupas Autobuss debesīs un vairāku īpašo viesu uzstāšanos.

Autobuss debesīs dosies 15 gadu jubilejas tūrē

Viena no mūsdienu populārākajām latviešu mūzikas grupām Autobuss debesīs šopavasar dosies piecpadsmit gadu jubilejas turnejā pa Latviju, informē grupas pārstāvji.Savas pastāvēšanas laikā grupa Autobuss debesīs izpildījusi gan daudzas Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašu komponētus skaņdarbus. Pēc ilgiem laikiem tieši jubilejas koncertos grupa tos atkal atskaņos.

Autobuss debesīs atzīmēs 15 gadu jubileju

Grupa Autobuss debesīs sestdien, 20.oktobrī galvaspilsētas koncertzālē Palladium atzīmēs savas pastāvēšanas 15.jubileju. Mūziķi jubilejas koncertā klausītājiem piedāvās savu labāko dziesmu izlasi, kā arī jaunus, līdz šim neatskaņotus skaņdarbus.

Grupa Autobuss debesīs ieskandinās savu piecpadsmit gadu jubileju

Mēģinājumu telpā Rīgas kinostudijā pēkšņi ieskanas cītara, bet šo indiešu instrumentu nekur neredz. Grupas Autobuss debesīs ģitārists un čellists Kārlis Auzāns saprotoši smaida – viņš iegādājies efektu pedāli Ravish Sitar, kas esot parādījies nesen, un caur to izlaista ģitāra skan kā cītara. Tas būs viens no jaunievedumiem Autobusa dziesmās, ko dzirdēsim lielajā koncertā Palladium Rīga 20.

Autobuss debesīs jubilejas koncertā uzstāsies ar Nepieradināto folka orķestri

Grupas _Autobuss debesīs _15 gadu jubilejas koncertā, kas 20.oktobrī notiks koncertzālē Palladium, uz skatuves kāps arī _Nepieradinātais folka _orķestris un tādi folkmūzikas pārstāvji Kristīne Kārkla-Puriņa un Edgars Kārklis no tautiskā projekta Raxtu Raxti, informēja Positivus Music pārstāve Maija Anna Ludbārža.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide