Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Babītes ezers

Babītes ezera aizsardzībai dibina jaunu biedrību

Lai aizsargātu dabas resursus Babītes ezerā, dibināta jauna biedrība. Biedrības Babītes ezeram mērķi ir strādāt pie tā, lai ezerā tiktu saglabāti un atjaunoti zivju resursi, kā arī ainava un normāls ūdens līmenis. Tāpat tiks meklēti risinājumi makšķerēšanas un medību sistēmas sakārtošanai, kā arī veicināta uzņēmējdarbība un rekreācijas iespējas Babītes ezera apkaimē, portālu Diena.lv informēja biedrības valde.

Aizvadītajā naktī no Babītes ezera izcelti maluzvejnieku tīkli kilometra garumā

Aizvadītajā naktī Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās pārvaldes inspektori sadarbībā ar VVD pilnvarotajām personām Babītes ezerā, Bļodnieku līcī izņēma ārā nelikumīgus zivju tīklus kilometra garumā, aģentūrai LETA pastāstīja Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Andris Strautiņš.

papildināts (14:24) - FOTO: Babītes ezerā aiztur maluzvejniekus ar pēdējo desmit gadu laikā iespaidīgāko lomu

Sestdienas rītā Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja vienība, kas specializējas nelikumīgu medību un zvejas apkarošanā, aizturēja trīs vīriešus, kuri nodarbojās ar  maluzvejniecību Babītes ezerā, kas ir īpaši aizsargājama dabas teritorija, portālam Diena.lv pavēstīja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā inspektore Zane Arāja.

No Babītes ezera izņem 1000 garus maluzvejnieku tīklus

Biedrības Latvijas Makšķernieku asociācija Mobilā grupa naktī no ceturtdienas uz piektdienu reida laikā Babītes ezerā izņēma nelikumīgu zivju tīklu 1000 metru garumā, kas bija sasiets kopā no desmit atsevišķiem 100 metru tīkliem un līkločos izvietots starp saliņām netālu no krasta, portālu Diena.lv informēja biedrības pārstāvis Valērijs Morozs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide