Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Dzelzceļa stacija

Dzelzceļa stacija mainīsies līdz nepazīšanai, ilgstoši būs traucēta satiksme

Pirmie pasažieri ātrvilciena Rail Baltica dzelzceļa līniju varētu izmantot 2026. gadā, bet pirmie būvdarbi Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas apkārtnē varētu sākties 2020. gada beigās vai 2021. gada sākumā. Pašlaik notiek darbu neredzamā daļa – projektēšana. Iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, taču Eiropas dzelzceļa līnijas valdes loceklis Kaspars Vingris uzsver, ka būvniecības laikā netiks vienlaikus slēgts pilsētas centrs un stacija, lai neierobežotu cilvēku iespējas pārvietoties ar sabiedrisko transportu.

Siguldas dzelzceļa stacijā atklāj paaugstināto peronu

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss kopā ar Latvijas dzelzceļa (LDz) prezidentu Uģi Magoni un Siguldas novada Domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu 4.septembrī Siguldas stacijā atklāja pasažieru infrastruktūras labiekārtošanas pilotprojekta ietvaros uzbūvēto paaugstināto peronu.Projekta ietvaros ir izbūvēti salu un malu peroni ar augstuma atzīmi + 0.

Maskava atkal saņem sprādziena draudus

Krievijas milicija svētdien pastiprinātā režīmā pārbauda Maskavas dzelzceļa stacijas, meklējot kāda anonīma zvanītāja minēto spridzekli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide