Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Edgars Bertuks

Latvijas labākajam orientieristam Bertukam 10.vieta EČ garajā distancē

Latvijas vienīgais profesionālais orientierists Edgars Bertuks otrdien izcīnīja desmito vietu Portugālē notiekošā Eiropas čempionāta sacensībās garajā distancē.Latvijas izlases līderis 20,3 kilometrus garo distanci veica stundā 34 minūtēs un trīs sekundēs.Par čempionu kļuva šveicietis Daniels Hubmans, kurš pirms tam bija labākais arī vidējās distances sacensībās, bet Bertuks viņam zaudēja trīs minūtes un 40 sekundes.

Orientierists Bertuks izcīna 5.vietu Eiropas čempionātā

Pirmdien, netālu uz dienvidiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas, tika aizvadītas vidējās distances sacensības Eiropas orientēšanās čempionāta ietvaros, un tajās ļoti sekmīgi startēja Latvijas izlases līderis Edgars Bertuks, izcīnot piekto vietu.

Piešķirs 1000 latu pasaules čempionam orientēšanās sportā Bertukam

Alūksnes novada pašvaldība piešķīrusi 1000 latu naudas balvu orientieristam Edgaram Bertukam, kurš šovasar Šveicē kļuva par Pasaules čempionu orientēšanās sportā vidējā distancē. Lēmumu piešķirt minēto naudas balvu otrdien ārkārtas sēdē pieņēma Alūksnes novada domes deputāti, informēja pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Orientierists Bertuks izcīna vēl vienu medaļu pasaules čempionātā

Ceturtdien Latvijas orientēšanās izlases līderis Edgars Bertuks atkal pierādīja savu piederību pasaules sporta elitei un izcīnīja bronzas medaļu pasaules orientēšanās čempionāta garajā distancē. Šī Edgaram 2012. gada čempionātā ir otrā medaļa, kuru nu var pievienot otrdien vidējā distancē  izcīnītajai zelta medaļai, informēja Latvijas Orientēšanās sporta federācijas pārstāve Kristīne Kokina.

Bertuks izcīna pasaules čempiona titulu orientēšanās sportā vidējā distancē

Latvijas orientierists Edgars Bertuks otrdien kļuva par pasaules čempionu vidējā distancē.Šveices pilsētā Lozannā notiekošā pasaules čempionāta vidējās distances finālsacensībās Bertuks palika nepārspēts, distanci veicot 36 minūtēs un 45 sekundēs. Savu tuvāko sekotāju krievu Valentīnu Novikovu Bertuks apsteidza par piecām sekundēm.