Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izglītība

Palīgs populistu izķeršanā

Katru dienu tiek pieņemti neskaitāmi lēmumi. Ja lēmumus balstām uz kļūdainiem apgalvojumiem un nepilnīgu informāciju, tad, iespējams, ka izdarīsim arī sliktas izvēles gan ejot balsot par valsts nākotni, gan ikdienā izvēloties, kam uzticēties. Lai veicinātu gan jauniešu, gan pieaugušo spēju pamanīt argumentācijas kļūdas, Latvijas Debašu asociācijas QUO Tu domā? pārstāvji Evija Goluba, Rasmuss Filips Geks un Edgars Klētnieks izstrādājuši galda spēli Populists.

Kā sadraudzēties ar IT

Evijai Golubai patīk darīt darbu, kurā gan viņa tam var kaut ko sniegt, gan darbs viņai dod iespēju mācīties ko jaunu. Šī kombinācija, kā izskatās, labi darbosies Evijas jaunajā amatā – viņa kļuvusi par IT izglītības fonda Start(IT) izpilddirektori, kurā plāno apvienot savu vadības un izglītības lauciņa pieredzi ar IT prasmju dziļāku apguvi.

Ielaist citus savā karaļvalstī

Fizikas izglītību uzlabotu pedagogu sadarbība un dalīšanās idejās un materiālos, uzskata skolotājs Valdis Zuters.

Aicina uz ārzemju privātskolu un valodu nometņu izstādi Rīgā

Sestdien, 1. decembrī, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no plkst.10 līdz plkst.16 notiks izstāde, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori, kā arī vadošie speciālisti. Ieeja izstādē - bez maksas.

Kā izskolot eksportspējīgu uzņēmumu veidotājus?

Eksports jau gadiem tiek uzskatīts par svarīgu Latvijas tautsaimniecības balstu, turklāt ekonomikas analītiķi norāda, ka tie uzņēmumi, kuri orientējas uz eksporta tirgiem, bieži vien ir spēcīgāki un ilgtspējīgāki nekā tie, kuri darbojas tikai mūsu valsts vietējā tirgū. Protams, ir arī izņēmumi – gan stabili, finansiāli veiksmīgi tikai un vienīgi Latvijas tirgū strādājoši uzņēmumi, gan vāji, grūtībās iestiguši eksportētāji, – tomēr kopējā tendence ir tāda, ka uzņēmumu orientēšanās uz ārvalstu tirgiem nāk par labu biznesa ilgtspējai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide