Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Juris Pūce

Pūce: Novadu reformas izstrādes laikā visu pašvaldību viedoklis tika uzklausīts

Izstrādājot Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu (ATR), pašvaldību vadītāju viedoklis tika uzklausīts, un ikvienai pašvaldībai bija iespēja argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, trešdien Satversmes tiesā (ST) sacīja Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas vadītājs, bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

Sāksies juristu cīņas par ATR

Šonedēļ Satversmes tiesa publiskā procesā sāks skatīt pirmo ar administratīvi teritoriālo reformu (ATR) saistīto lietu. Tā būs apvienotā Limbažu un Ikšķiles novadu lieta. Limbažu novada dome Satversmes tiesā (ST) apstrīd Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam, bet Ikšķiles pašvaldība – Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam.

Mičerevskis: Pūce ir Jaunupa roka

No partijas Latvijas attīstībai izstājies, Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis (38) par Latvijas attīstībai burbuli, politiķi Jaunupūci un par to, kā Latvijas pilsonim visvieglāk satikt Amerikas prezidentu.

Politologs pieļauj, ka Pūce neatkāpās labprātīgi, bet partijas spiests

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) no amata, visticamāk, neatkāpās labprātīgi, bet partiju apvienības Attīstībai/Par! (AP) un Progresīvie spiests, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide