Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kersti Kaljulaida

Kaljulaida: Attiecībās ar Krieviju vajadzīga stratēģiska pacietība

Attiecībās ar Krieviju, kurai saistībā ar agresiju Ukrainā tika atņemtas balsstiesības Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA), ir nepieciešama stratēģiska pacietība, vienlaikus neatsakoties no savām vērtībām, piektdien uzsvērusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, tiekoties ar Rīgikogu deputātiem, kuri izvirzīti dalībai Igaunijas delegācijā jūnijā gaidāmajā asamblejas sesijā.

Kaljulaida atstājusi sēžu zāli brīdī, kad zvērestu nodevis vardarbībā ģimenē vainots ministrs

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida pirmdien atstājusi Rīgikogu sēžu zāli brīdī, kad jaunās valdības amata zvērestu parlamentam nodeva jaunās valdības ārējās tirdzniecības un informācijas tehnoloģiju ministrs Marti Kūziks, kas pārstāv Konservatīvo tautas partiju (EKRE) un tiek turēts aizdomās par vardarbību ģimenē, bet pats šīs apsūdzības noliedz.

Kaljulaida aicina tikšanos ar Putinu nesaistīt ar slēptiem nolūkiem

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida piektdien paziņoja, ka viņas gaidāmā tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu iecerēta, lai atsāktu kontaktus starp abām kaimiņvalstīm, un norādījusi, ka nav jēgas šai vizītē meklēt apslēptu jēgu. Pēc viņas teiktā, lai gan sabiedrībā izskanējuši apgalvojumi, ka par šīs vizītes apstākļiem nav pietiekami atklāti ziņots, patiesībā tas tā neesot.

Kremlis gatavo Putina un Kaljulaidas tikšanos

Kremlis trešdien apliecinājis, ka tiek gatavota Krievijas prezidenta Vladimira Putina tikšanās ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu, kas 18.aprīlī plāno doties uz Maskavu.

Igaunijas prezidente vēlas runāt ar Putinu

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kas šomēnes plāno doties darba vizītē uz Maskavu, lai atklātu renovēto Igaunijas vēstniecības ēku, šā brauciena laikā vēlas arī tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, otrdien paziņojis viņas padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Tāvi Linnamē.

Kaljulaida: Igaunijas dalība ANO Drošības padomē stiprinās valsti

Igaunijas aktivitātes, kuru mērķis ir nākamgad kļūt par ANO Drošības padomes nepastāvīgo dalībvalsti, palīdz gan valsts drošības stiprināšanā, gan ārējo ekonomisko sakaru attīstīšanā, piektdien uzsvērusi prezidente Kersti Kaljulaida.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide